HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Pinsk 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1954   Pup   2 2 0 0 4 0 2
2   Hleb Pytko  1956   Pup   2 2 0 0 4 0 2
3   Orest Slava    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Kyrylo Polievshchykov    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Andreas Jürgenson  1911   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Szymon Polinceusz    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Martin Banaszek  1909   Pup   2 1 1 0 3 0 3
8   Daniil Ilin    Pup   2 1 1 0 3 0 3
9   Arslan Musin    Pup   2 1 1 0 3 0 2
  Yury Tsimanovich  1911   Pup   2 1 1 0 3 0 2
11   Berke Yiğittürk    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Gunars Gribuska    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Vincenzo Sgro    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Vladimir Bikov    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Mykhaylo Shevchenko    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Andrei Mouchan  1932   Pup   2 0 2 0 2 0 3
  Dirk Vet    Pup   2 0 2 0 2 0 3
  Audrius Domarkas    Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Liudas Kraujalis    Pup   2 0 2 0 2 0 2
20   Ivan Psurtsev  1915   Pup   2 0 2 0 2 0 2
21   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Tomasz Urbanczyk    Pup   2 1 0 1 2 0 2
23   Jorne Huiting  2039   Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Roman Ldokov  2042   Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Karl Richard Esvald  1900   Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Ilmars Stolcers  2038   Pup   2 0 1 1 1 0 3
27   Kaspar Padar    Pup   2 0 0 2 0 0 4
  Nicholas Novelle    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Renards Helfrekts    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Zakhar Shybakou    Pup   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 za 02-08-2014  Kaspar Padar  - Tomasz Urbanczyk  0-2
 Gunars Gribuska  - Zakhar Shybakou  2-0
 Renards Helfrekts  - Mykhaylo Shevchenko  0-2
 Hleb Pytko (1956) - Vincenzo Sgro  2-0
 Zanas Ernestas Aleksandravicius  - Andrei Mouchan (1932) 1-1
 Arslan Musin  - Jorne Huiting (2039) 2-0
 Karl Richard Esvald (1900) - Yury Tsimanovich (1911) 0-2
 Dirk Vet  - Ivan Psurtsev (1915) 1-1
 Audrius Domarkas  - Liudas Kraujalis  1-1
 Roman Ldokov (2042) - Daniil Ilin  0-2
 Orest Slava  - Ilmars Stolcers (2038) 2-0
 Nicholas Novelle  - Vladimir Bikov  0-2
 Kyrylo Polievshchykov  - Martin Banaszek (1909) 1-1
 Berke Yiğittürk  - Anatolyi Protodyakonov (1954) 0-2
 Szymon Polinceusz  - Andreas Jürgenson (1911) 1-1