HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Pinsk 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1954   Pup   6 4 2 0 10 29 37
2   Arslan Musin    Pup   6 3 2 1 8 29 39
3   Hleb Pytko  1956   Pup   6 2 4 0 8 28 38
4   Ivan Psurtsev  1915   Pup   6 2 4 0 8 28 36
5   Yury Tsimanovich  1911   Pup   6 2 4 0 8 27 37
  Kyrylo Polievshchykov    Pup   6 3 2 1 8 27 35
7   Mykhaylo Shevchenko    Pup   6 3 2 1 8 25 33
  Andrei Mouchan  1932   Pup   6 3 2 1 8 25 33
9   Gunars Gribuska    Pup   6 2 3 1 7 27 37
10   Audrius Domarkas    Pup   6 1 5 0 7 24 31
11   Andreas Jürgenson  1911   Pup   6 3 1 2 7 22 30
12   Dirk Vet    Pup   6 1 4 1 6 30 38
13   Martin Banaszek  1909   Pup   6 2 2 2 6 29 39
14   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   6 1 4 1 6 26 34
15   Liudas Kraujalis    Pup   6 1 4 1 6 25 33
  Vincenzo Sgro    Pup   6 2 2 2 6 25 33
17   Berke Yiğittürk    Pup   6 1 4 1 6 24 34
18   Daniil Ilin    Pup   6 1 4 1 6 24 32
19   Ilmars Stolcers  2038   Pup   6 1 4 1 6 23 31
20   Orest Slava    Pup   6 2 1 3 5 25 33
21   Szymon Polinceusz    Pup   6 1 3 2 5 22 30
  Jorne Huiting  2039   Pup   6 0 5 1 5 22 30
  Roman Ldokov  2042   Pup   6 0 5 1 5 22 28
24   Tomasz Urbanczyk    Pup   6 2 1 3 5 21 29
25   Karl Richard Esvald  1900   Pup   6 0 4 2 4 24 32
26   Renards Helfrekts    Pup   6 2 0 4 4 22 30
27   Kaspar Padar    Pup   6 1 2 3 4 21 29
28   Vladimir Bikov    Pup   6 1 2 3 4 17 23
29   Zakhar Shybakou    Pup   6 1 1 4 3 18 25
30   Nicholas Novelle    Pup   6 0 1 5 1 17 24
 Ronde 6 
 ma 04-08-2014  Szymon Polinceusz  - Roman Ldokov (2042) 1-1
 Karl Richard Esvald (1900) - Nicholas Novelle  1-1
 Zakhar Shybakou  - Vladimir Bikov  1-1
 Jorne Huiting (2039) - Tomasz Urbanczyk  1-1
 Kaspar Padar  - Vincenzo Sgro  0-2
 Zanas Ernestas Aleksandravicius  - Daniil Ilin  1-1
 Berke Yiğittürk  - Ilmars Stolcers (2038) 1-1
 Orest Slava  - Andreas Jürgenson (1911) 0-2
 Audrius Domarkas  - Renards Helfrekts  2-0
 Andrei Mouchan (1932) - Dirk Vet  2-0
 Mykhaylo Shevchenko  - Martin Banaszek (1909) 2-0
 Kyrylo Polievshchykov  - Liudas Kraujalis  2-0
 Ivan Psurtsev (1915) - Hleb Pytko (1956) 1-1
 Gunars Gribuska  - Yury Tsimanovich (1911) 1-1
 Anatolyi Protodyakonov (1954) - Arslan Musin  2-0