HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov    Pup   9 7 2 0 16 77 90
2   Ivan Psurtsev    Pup   9 5 3 1 13 73 89
  Chenfan Wang    Pup   9 5 3 1 13 73 89
4   Dmitrij Pozdeev    Pup   9 3 6 0 12 73 89
5   Jorne Huiting  1055   Pup   9 3 6 0 12 69 82
6   Dirk Vet Jr.  957   Pup   9 4 3 2 11 76 92
7   Kyrylo Polievshchykov    Pup   9 4 3 2 11 71 84
8   Orest Slava    Pup   9 3 5 1 11 70 86
  Yifu Du    Pup   9 4 3 2 11 70 83
10   Martin Banaszek    Pup   9 3 4 2 10 74 87
11   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   9 4 2 3 10 69 85
12   Yerengaiyp Yesbol    Pup   9 3 4 2 10 68 84
  Andrei Mouchan    Pup   9 3 4 2 10 68 81
14   Gunars Gribuska    Pup   9 4 2 3 10 67 83
15   Liudas Kraujalis    Pup   9 3 4 2 10 65 78
16   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   9 3 4 2 10 64 77
17   Shaomake Chen    Pup   9 2 6 1 10 61 72
18   Berke Yi?ittürk  976   Pup   9 2 5 2 9 68 81
19   Yury Tsimanovich    Pup   9 2 5 2 9 63 76
  Andreas Jürgenson    Pup   9 4 1 4 9 63 74
21   Hleb Pytko    Pup   9 3 3 3 9 62 73
22   Audrius Domarkas    Pup   9 1 6 2 8 71 84
23   Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   9 2 4 3 8 65 75
24   Adil Argin    Pup   9 2 4 3 8 62 73
  Aleksandrs Vrublevskis    Pup   9 3 2 4 8 62 72
26   Ilmars Stolcers    Pup   9 2 4 3 8 61 71
27   Mykhaylo Shevchenko    Pup   9 3 2 4 8 60 72
  Luvsandorj Munkhzaya    Pup   9 2 4 3 8 60 71
29   Kaspar Padar    Pup   9 4 0 5 8 44 55
30   Karl Richard Esvald    Pup   9 3 1 5 7 61 72
31   Phavankoemar Basdewsing    Pup   9 3 1 5 7 50 62
32   Vincent Houtjes  795   Pup   9 3 1 5 7 44 53
33   Tomasz Kolodziejczyk    Pup   9 3 0 6 6 58 69
34   Quincy Ngawikromo    Pup   9 2 1 6 5 51 64
35   Aaron Soo    Pup   9 1 0 8 2 52 68
36   Nicole Balta    Pup   9 0 0 9 0 49 58
 Ronde 9 
 za 01-11-2014  Vincent Houtjes (795) - Aaron Soo  2-0Partij
 Luvsandorj Munkhzaya  - Nicole Balta  2-0Partij
 Hleb Pytko  - Karl Richard Esvald  2-0Partij
 Audrius Domarkas  - Adil Argin  1-1Partij
 Shaomake Chen  - Munkh-Orgil Saikhandelger  2-0Partij
 Yury Tsimanovich  - Berke Yi?ittürk (976) 1-1Partij
 Aleksandrs Vrublevskis  - Chinzorig Tsend-Ayush  0-2Partij
 Andreas Jürgenson  - Kyrylo Polievshchykov  0-2Partij
 Orest Slava  - Mykhaylo Shevchenko  2-0Partij
 Kaspar Padar  - Quincy Ngawikromo  2-0
 Tomasz Kolodziejczyk  - Phavankoemar Basdewsing  0-2
 Gunars Gribuska  - Ilmars Stolcers  2-0
 Yerengaiyp Yesbol  - Andrei Mouchan  1-1
 Liudas Kraujalis  - Jorne Huiting (1055) 0-2
 Martin Banaszek  - Yifu Du  0-2
 Dmitrij Pozdeev  - Ivan Psurtsev  1-1
 Zanas Ernestas Aleksandravicius  - Chenfan Wang  0-2
 Anatolyi Protodyakonov  - Dirk Vet Jr. (957) 2-0