HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Gunars Gribuska    Pup   1 1 0 0 2 0 0
3   Ivan Psurtsev  1991   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Chenfan Wang    Pup   1 1 0 0 2 0 0
5   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   1 1 0 0 2 0 0
6   Hleb Pytko  1941   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Jorne Huiting  2047   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Orest Slava  1900   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksandrs Vrublevskis    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Audrius Domarkas  1932   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Martin Banaszek  1902   Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Yerengaiyp Yesbol    Pup   1 1 0 0 2 0 0
  Adil Argin    Pup   1 1 0 0 2 0 0
14   Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Shaomake Chen  2025   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Phavankoemar Basdewsing    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Vincent Houtjes  1889   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Luvsandorj Munkhzaya    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Dmitrij Pozdeev    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Yifu Du  1933   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Dirk Vet Jr.  2002   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Yury Tsimanovich  1916   Pup   1 0 1 0 1 -1 0
  Kyrylo Polievshchykov    Pup   1 0 1 0 1 -1 0
24   Ilmars Stolcers  2046   Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Kaspar Padar    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Berke Yi?ittürk    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Tomasz Kolodziejczyk    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Quincy Ngawikromo    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Andreas Jürgenson  1915   Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Nicole Balta    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Liudas Kraujalis    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Andrei Mouchan  1931   Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Mykhaylo Shevchenko    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Aaron Soo    Pup   1 0 0 1 0 -2 0
  Karl Richard Esvald  1900   Pup   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 26-10-2014  Gunars Gribuska  - Liudas Kraujalis  2-0Partij
 Hleb Pytko (1941) - Quincy Ngawikromo  2-0Partij
 Chinzorig Tsend-Ayush  - Tomasz Kolodziejczyk  2-0Partij
 Luvsandorj Munkhzaya  - Shaomake Chen (2025) 1-1Partij
 Munkh-Orgil Saikhandelger  - Yury Tsimanovich (1916) 1-1Partij
 Mykhaylo Shevchenko  - Jorne Huiting (2047) 0-2Partij
 Phavankoemar Basdewsing  - Vincent Houtjes (1889) 1-1Partij
 Orest Slava (1900) - Zanas Ernestas Aleksandravicius  2-0Partij
 Kaspar Padar  - Aleksandrs Vrublevskis  0-2Partij
 Ilmars Stolcers (2046) - Audrius Domarkas (1932) 0-2Partij
 Ivan Psurtsev (1991) - Berke Yi?ittürk  2-0Partij
 Kyrylo Polievshchykov  - Dmitrij Pozdeev  1-1Partij
 Yifu Du (1933) - Dirk Vet Jr. (2002) 1-1Partij
 Karl Richard Esvald (1900) - Martin Banaszek (1902) 0-2Partij
 Yerengaiyp Yesbol  - Andreas Jürgenson (1915) 2-0Partij
 Nicole Balta  - Adil Argin  0-2Partij
 Andrei Mouchan (1931) - Chenfan Wang  0-2Partij
 Aaron Soo  - Anatolyi Protodyakonov (1986) 0-2Partij