HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   2 2 0 0 4 0 2
2   Chenfan Wang    Pup   2 2 0 0 4 0 2
3   Gunars Gribuska    Pup   2 2 0 0 4 0 2
4   Audrius Domarkas  1932   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Adil Argin    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Yerengaiyp Yesbol    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Martin Banaszek  1902   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Orest Slava  1900   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Jorne Huiting  2047   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Hleb Pytko  1941   Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   2 1 1 0 3 0 3
  Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   2 1 1 0 3 0 2
  Dmitrij Pozdeev    Pup   2 1 1 0 3 0 2
14   Andrei Mouchan  1931   Pup   2 1 0 1 2 0 4
15   Ivan Psurtsev  1991   Pup   2 1 0 1 2 0 4
16   Aleksandrs Vrublevskis    Pup   2 1 0 1 2 0 4
  Yury Tsimanovich  1916   Pup   2 0 2 0 2 0 3
  Quincy Ngawikromo    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Tomasz Kolodziejczyk    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Karl Richard Esvald  1900   Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   2 1 0 1 2 0 3
  Kyrylo Polievshchykov    Pup   2 0 2 0 2 0 3
  Luvsandorj Munkhzaya    Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Shaomake Chen  2025   Pup   2 0 2 0 2 0 2
  Dirk Vet Jr.  2002   Pup   2 0 2 0 2 0 2
26   Yifu Du  1933   Pup   2 0 1 1 1 0 4
  Liudas Kraujalis    Pup   2 0 1 1 1 0 4
  Ilmars Stolcers  2046   Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Vincent Houtjes  1889   Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Phavankoemar Basdewsing    Pup   2 0 1 1 1 0 3
  Berke Yi?ittürk    Pup   2 0 1 1 1 0 2
32   Aaron Soo    Pup   2 0 0 2 0 0 4
  Andreas Jürgenson  1915   Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Nicole Balta    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Mykhaylo Shevchenko    Pup   2 0 0 2 0 0 3
  Kaspar Padar    Pup   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 ma 27-10-2014  Vincent Houtjes (1889) - Munkh-Orgil Saikhandelger  0-2Partij
 Yury Tsimanovich (1916) - Shaomake Chen (2025) 1-1Partij
 Andreas Jürgenson (1915) - Andrei Mouchan (1931) 0-2Partij
 Zanas Ernestas Aleksandravicius  - Aaron Soo  2-0Partij
 Liudas Kraujalis  - Ilmars Stolcers (2046) 1-1Partij
 Quincy Ngawikromo  - Nicole Balta  2-0Partij
 Tomasz Kolodziejczyk  - Kaspar Padar  2-0Partij
 Mykhaylo Shevchenko  - Karl Richard Esvald (1900) 0-2Partij
 Dirk Vet Jr. (2002) - Luvsandorj Munkhzaya  1-1Partij
 Dmitrij Pozdeev  - Phavankoemar Basdewsing  2-0Partij
 Berke Yi?ittürk  - Kyrylo Polievshchykov  1-1Partij
 Jorne Huiting (2047) - Chinzorig Tsend-Ayush  1-1Partij
 Martin Banaszek (1902) - Hleb Pytko (1941) 1-1Partij
 Aleksandrs Vrublevskis  - Gunars Gribuska  0-2Partij
 Adil Argin  - Orest Slava (1900) 1-1Partij
 Audrius Domarkas (1932) - Yerengaiyp Yesbol  1-1Partij
 Chenfan Wang  - Yifu Du (1933) 2-0Partij
 Anatolyi Protodyakonov (1986) - Ivan Psurtsev (1991) 2-0Partij