HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   3 3 0 0 6 4 8
2   Chenfan Wang    Pup   3 2 1 0 5 4 8
3   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   3 2 1 0 5 3 7
  Martin Banaszek  1902   Pup   3 2 1 0 5 3 7
  Orest Slava  1900   Pup   3 2 1 0 5 3 7
6   Jorne Huiting  2047   Pup   3 1 2 0 4 5 10
7   Adil Argin    Pup   3 1 2 0 4 4 9
  Hleb Pytko  1941   Pup   3 1 2 0 4 4 9
  Dmitrij Pozdeev    Pup   3 1 2 0 4 4 8
10   Gunars Gribuska    Pup   3 2 0 1 4 3 9
11   Ivan Psurtsev  1991   Pup   3 2 0 1 4 3 9
12   Audrius Domarkas  1932   Pup   3 1 2 0 4 3 7
  Kyrylo Polievshchykov    Pup   3 1 2 0 4 3 7
  Dirk Vet Jr.  2002   Pup   3 1 2 0 4 3 6
15   Andrei Mouchan  1931   Pup   3 2 0 1 4 2 7
  Yury Tsimanovich  1916   Pup   3 1 2 0 4 2 5
17   Yerengaiyp Yesbol    Pup   3 1 1 1 3 4 9
  Yifu Du  1933   Pup   3 1 1 1 3 4 9
  Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   3 1 1 1 3 4 9
  Berke Yi?ittürk    Pup   3 1 1 1 3 4 8
21   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Luvsandorj Munkhzaya    Pup   3 0 3 0 3 3 7
23   Liudas Kraujalis    Pup   3 1 1 1 3 1 5
24   Tomasz Kolodziejczyk    Pup   3 1 0 2 2 5 10
25   Karl Richard Esvald  1900   Pup   3 1 0 2 2 4 9
  Quincy Ngawikromo    Pup   3 1 0 2 2 4 8
  Aleksandrs Vrublevskis    Pup   3 1 0 2 2 4 8
  Shaomake Chen  2025   Pup   3 0 2 1 2 4 8
29   Andreas Jürgenson  1915   Pup   3 1 0 2 2 3 7
30   Mykhaylo Shevchenko    Pup   3 1 0 2 2 2 6
31   Vincent Houtjes  1889   Pup   3 0 1 2 1 3 7
  Ilmars Stolcers  2046   Pup   3 0 1 2 1 3 7
  Phavankoemar Basdewsing    Pup   3 0 1 2 1 3 7
34   Aaron Soo    Pup   3 0 0 3 0 3 9
35   Nicole Balta    Pup   3 0 0 3 0 2 6
  Kaspar Padar    Pup   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3 
 ma 27-10-2014  Luvsandorj Munkhzaya  - Zanas Ernestas Aleksandravicius  1-1Partij
 Nicole Balta  - Andreas Jürgenson (1915) 0-2Partij
 Aaron Soo  - Mykhaylo Shevchenko  0-2Partij
 Ilmars Stolcers (2046) - Berke Yi?ittürk  0-2Partij
 Phavankoemar Basdewsing  - Liudas Kraujalis  0-2Partij
 Kaspar Padar  - Yifu Du (1933) 0-2Partij
 Andrei Mouchan (1931) - Aleksandrs Vrublevskis  2-0Partij
 Shaomake Chen (2025) - Dirk Vet Jr. (2002) 0-2Partij
 Kyrylo Polievshchykov  - Karl Richard Esvald (1900) 2-0Partij
 Ivan Psurtsev (1991) - Quincy Ngawikromo  2-0Partij
 Yury Tsimanovich (1916) - Vincent Houtjes (1889) 2-0Partij
 Dmitrij Pozdeev  - Audrius Domarkas (1932) 1-1Partij
 Munkh-Orgil Saikhandelger  - Chinzorig Tsend-Ayush  0-2Partij
 Hleb Pytko (1941) - Adil Argin  1-1Partij
 Yerengaiyp Yesbol  - Martin Banaszek (1902) 0-2Partij
 Orest Slava (1900) - Tomasz Kolodziejczyk  2-0Partij
 Chenfan Wang  - Jorne Huiting (2047) 1-1Partij
 Gunars Gribuska  - Anatolyi Protodyakonov (1986) 0-2Partij