HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   4 4 0 0 8 10 16
2   Chenfan Wang    Pup   4 3 1 0 7 9 14
3   Martin Banaszek  1902   Pup   4 2 2 0 6 9 15
4   Ivan Psurtsev  1991   Pup   4 3 0 1 6 8 16
5   Orest Slava  1900   Pup   4 2 2 0 6 8 14
  Kyrylo Polievshchykov    Pup   4 2 2 0 6 8 13
7   Dirk Vet Jr.  2002   Pup   4 2 2 0 6 7 12
8   Jorne Huiting  2047   Pup   4 1 3 0 5 10 17
  Dmitrij Pozdeev    Pup   4 1 3 0 5 10 16
  Audrius Domarkas  1932   Pup   4 1 3 0 5 10 15
11   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   4 2 1 1 5 9 17
  Gunars Gribuska    Pup   4 2 1 1 5 9 17
  Yifu Du  1933   Pup   4 2 1 1 5 9 16
14   Yerengaiyp Yesbol    Pup   4 2 1 1 5 8 14
15   Andrei Mouchan  1931   Pup   4 2 0 2 4 10 17
  Hleb Pytko  1941   Pup   4 1 2 1 4 10 16
  Adil Argin    Pup   4 1 2 1 4 10 16
  Berke Yi?ittürk    Pup   4 1 2 1 4 10 16
19   Karl Richard Esvald  1900   Pup   4 2 0 2 4 8 14
  Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   4 1 2 1 4 8 13
21   Yury Tsimanovich  1916   Pup   4 1 2 1 4 7 14
  Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   4 1 2 1 4 7 13
  Liudas Kraujalis    Pup   4 1 2 1 4 7 12
24   Aleksandrs Vrublevskis    Pup   4 2 0 2 4 6 11
25   Luvsandorj Munkhzaya    Pup   4 0 3 1 3 9 15
26   Ilmars Stolcers  2046   Pup   4 1 1 2 3 8 13
27   Shaomake Chen  2025   Pup   4 0 3 1 3 7 13
  Andreas Jürgenson  1915   Pup   4 1 1 2 3 7 12
29   Tomasz Kolodziejczyk    Pup   4 1 0 3 2 9 15
  Mykhaylo Shevchenko    Pup   4 1 0 3 2 9 14
31   Quincy Ngawikromo    Pup   4 1 0 3 2 8 14
32   Aaron Soo    Pup   4 1 0 3 2 6 14
  Kaspar Padar    Pup   4 1 0 3 2 6 11
34   Vincent Houtjes  1889   Pup   4 0 1 3 1 7 11
35   Phavankoemar Basdewsing    Pup   4 0 1 3 1 6 11
36   Nicole Balta    Pup   4 0 0 4 0 5 9
 Ronde 4 
 di 28-10-2014  Aaron Soo  - Nicole Balta  2-0Partij
 Phavankoemar Basdewsing  - Kaspar Padar  0-2Partij
 Vincent Houtjes (1889) - Ilmars Stolcers (2046) 0-2Partij
 Tomasz Kolodziejczyk  - Aleksandrs Vrublevskis  0-2Partij
 Quincy Ngawikromo  - Karl Richard Esvald (1900) 0-2Partij
 Andreas Jürgenson (1915) - Shaomake Chen (2025) 1-1Partij
 Zanas Ernestas Aleksandravicius  - Berke Yi?ittürk  1-1Partij
 Yifu Du (1933) - Luvsandorj Munkhzaya  2-0Partij
 Liudas Kraujalis  - Munkh-Orgil Saikhandelger  1-1Partij
 Mykhaylo Shevchenko  - Yerengaiyp Yesbol  0-2Partij
 Adil Argin  - Kyrylo Polievshchykov  0-2Partij
 Gunars Gribuska  - Dmitrij Pozdeev  1-1Partij
 Andrei Mouchan (1931) - Ivan Psurtsev (1991) 0-2Partij
 Dirk Vet Jr. (2002) - Hleb Pytko (1941) 2-0Partij
 Jorne Huiting (2047) - Audrius Domarkas (1932) 1-1Partij
 Martin Banaszek (1902) - Orest Slava (1900) 1-1Partij
 Chinzorig Tsend-Ayush  - Anatolyi Protodyakonov (1986) 0-2Partij
 Yury Tsimanovich (1916) - Chenfan Wang  0-2Partij