HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   5 5 0 0 10 18 26
2   Ivan Psurtsev  1991   Pup   5 4 0 1 8 16 26
3   Chenfan Wang    Pup   5 3 1 1 7 17 27
4   Kyrylo Polievshchykov    Pup   5 2 3 0 7 17 24
  Dmitrij Pozdeev    Pup   5 2 3 0 7 17 24
6   Orest Slava  1900   Pup   5 2 3 0 7 16 23
  Yerengaiyp Yesbol    Pup   5 3 1 1 7 16 22
8   Audrius Domarkas  1932   Pup   5 1 4 0 6 19 26
  Martin Banaszek  1902   Pup   5 2 2 1 6 19 26
10   Jorne Huiting  2047   Pup   5 1 4 0 6 18 25
11   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   5 2 2 1 6 17 27
12   Dirk Vet Jr.  2002   Pup   5 2 2 1 6 15 23
  Yifu Du  1933   Pup   5 2 2 1 6 15 22
14   Gunars Gribuska    Pup   5 2 1 2 5 19 29
15   Andrei Mouchan  1931   Pup   5 2 1 2 5 17 25
  Berke Yi?ittürk    Pup   5 1 3 1 5 17 25
  Adil Argin    Pup   5 1 3 1 5 17 24
18   Hleb Pytko  1941   Pup   5 1 3 1 5 16 22
19   Karl Richard Esvald  1900   Pup   5 2 1 2 5 15 22
  Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   5 1 3 1 5 15 21
21   Yury Tsimanovich  1916   Pup   5 1 3 1 5 14 21
  Liudas Kraujalis    Pup   5 1 3 1 5 14 19
  Aleksandrs Vrublevskis    Pup   5 2 1 2 5 14 19
24   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   5 1 3 1 5 13 20
25   Andreas Jürgenson  1915   Pup   5 2 1 2 5 12 19
26   Ilmars Stolcers  2046   Pup   5 1 2 2 4 14 20
  Shaomake Chen  2025   Pup   5 0 4 1 4 14 20
28   Mykhaylo Shevchenko    Pup   5 2 0 3 4 13 20
  Tomasz Kolodziejczyk    Pup   5 2 0 3 4 13 20
30   Quincy Ngawikromo    Pup   5 2 0 3 4 12 20
31   Luvsandorj Munkhzaya    Pup   5 0 3 2 3 16 22
32   Phavankoemar Basdewsing    Pup   5 1 1 3 3 8 15
33   Aaron Soo    Pup   5 1 0 4 2 13 23
  Kaspar Padar    Pup   5 1 0 4 2 13 19
35   Vincent Houtjes  1889   Pup   5 0 1 4 1 13 18
36   Nicole Balta    Pup   5 0 0 5 0 12 17
 Ronde 5 
 wo 29-10-2014  Nicole Balta  - Phavankoemar Basdewsing  0-2Partij
 Quincy Ngawikromo  - Aaron Soo  2-0Partij
 Kaspar Padar  - Mykhaylo Shevchenko  0-2Partij
 Vincent Houtjes (1889) - Tomasz Kolodziejczyk  0-2Partij
 Shaomake Chen (2025) - Ilmars Stolcers (2046) 1-1Partij
 Luvsandorj Munkhzaya  - Andreas Jürgenson (1915) 0-2Partij
 Karl Richard Esvald (1900) - Zanas Ernestas Aleksandravicius  1-1Partij
 Adil Argin  - Yury Tsimanovich (1916) 1-1Partij
 Hleb Pytko (1941) - Munkh-Orgil Saikhandelger  1-1Partij
 Berke Yi?ittürk  - Aleksandrs Vrublevskis  1-1Partij
 Liudas Kraujalis  - Andrei Mouchan (1931) 1-1Partij
 Audrius Domarkas (1932) - Chinzorig Tsend-Ayush  1-1Partij
 Jorne Huiting (2047) - Yifu Du (1933) 1-1Partij
 Yerengaiyp Yesbol  - Gunars Gribuska  2-0Partij
 Kyrylo Polievshchykov  - Orest Slava (1900) 1-1Partij
 Ivan Psurtsev (1991) - Dirk Vet Jr. (2002) 2-0Partij
 Anatolyi Protodyakonov (1986) - Chenfan Wang  2-0Partij
 Dmitrij Pozdeev  - Martin Banaszek (1902) 2-0Partij