HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   6 6 0 0 12 30 40
2   Ivan Psurtsev  1991   Pup   6 5 0 1 10 27 39
3   Dmitrij Pozdeev    Pup   6 2 4 0 8 29 37
4   Martin Banaszek  1902   Pup   6 3 2 1 8 27 35
  Orest Slava  1900   Pup   6 2 4 0 8 27 35
6   Chenfan Wang    Pup   6 3 2 1 8 26 38
7   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   6 3 2 1 8 25 37
8   Audrius Domarkas  1932   Pup   6 1 5 0 7 30 38
9   Kyrylo Polievshchykov    Pup   6 2 3 1 7 28 38
  Jorne Huiting  2047   Pup   6 1 5 0 7 28 36
11   Yerengaiyp Yesbol    Pup   6 3 1 2 7 27 39
  Gunars Gribuska    Pup   6 3 1 2 7 27 39
13   Dirk Vet Jr.  2002   Pup   6 2 3 1 7 26 36
14   Berke Yi?ittürk    Pup   6 2 3 1 7 24 34
15   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   6 2 3 1 7 22 30
  Hleb Pytko  1941   Pup   6 2 3 1 7 22 30
17   Liudas Kraujalis    Pup   6 2 3 1 7 21 28
18   Yifu Du  1933   Pup   6 2 2 2 6 27 35
19   Andrei Mouchan  1931   Pup   6 2 2 2 6 26 36
20   Yury Tsimanovich  1916   Pup   6 1 4 1 6 22 30
21   Shaomake Chen  2025   Pup   6 1 4 1 6 21 28
22   Adil Argin    Pup   6 1 3 2 5 27 35
  Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   6 1 3 2 5 27 35
24   Karl Richard Esvald  1900   Pup   6 2 1 3 5 26 34
25   Ilmars Stolcers  2046   Pup   6 1 3 2 5 25 32
26   Andreas Jürgenson  1915   Pup   6 2 1 3 5 24 32
  Aleksandrs Vrublevskis    Pup   6 2 1 3 5 24 31
  Luvsandorj Munkhzaya    Pup   6 1 3 2 5 24 31
29   Mykhaylo Shevchenko    Pup   6 2 1 3 5 21 28
30   Tomasz Kolodziejczyk    Pup   6 2 0 4 4 23 31
31   Quincy Ngawikromo    Pup   6 2 0 4 4 21 31
32   Kaspar Padar    Pup   6 2 0 4 4 17 23
33   Phavankoemar Basdewsing    Pup   6 1 1 4 3 19 27
34   Vincent Houtjes  1889   Pup   6 1 1 4 3 17 23
35   Aaron Soo    Pup   6 1 0 5 2 20 32
36   Nicole Balta    Pup   6 0 0 6 0 15 20
 Ronde 6 
 wo 29-10-2014  Nicole Balta  - Vincent Houtjes (1889) 0-2Partij
 Aaron Soo  - Kaspar Padar  0-2Partij
 Phavankoemar Basdewsing  - Luvsandorj Munkhzaya  0-2Partij
 Ilmars Stolcers (2046) - Mykhaylo Shevchenko  1-1Partij
 Tomasz Kolodziejczyk  - Shaomake Chen (2025) 0-2Partij
 Zanas Ernestas Aleksandravicius  - Adil Argin  2-0Partij
 Karl Richard Esvald (1900) - Liudas Kraujalis  0-2Partij
 Aleksandrs Vrublevskis  - Hleb Pytko (1941) 0-2Partij
 Munkh-Orgil Saikhandelger  - Berke Yi?ittürk  0-2Partij
 Gunars Gribuska  - Quincy Ngawikromo  2-0Partij
 Andrei Mouchan (1931) - Yury Tsimanovich (1916) 1-1Partij
 Dirk Vet Jr. (2002) - Jorne Huiting (2047) 1-1Partij
 Yifu Du (1933) - Chinzorig Tsend-Ayush  0-2Partij
 Andreas Jürgenson (1915) - Martin Banaszek (1902) 0-2Partij
 Orest Slava (1900) - Dmitrij Pozdeev  1-1Partij
 Chenfan Wang  - Audrius Domarkas (1932) 1-1Partij
 Kyrylo Polievshchykov  - Ivan Psurtsev (1991) 0-2Partij
 Anatolyi Protodyakonov (1986) - Yerengaiyp Yesbol  2-0Partij