HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   7 6 1 0 13 41 52
2   Ivan Psurtsev  1991   Pup   7 5 1 1 11 41 54
3   Dmitrij Pozdeev    Pup   7 3 4 0 10 40 49
4   Orest Slava  1900   Pup   7 2 5 0 9 43 56
5   Martin Banaszek  1902   Pup   7 3 3 1 9 41 52
6   Chenfan Wang    Pup   7 3 3 1 9 39 52
7   Jorne Huiting  2047   Pup   7 2 5 0 9 39 48
8   Kyrylo Polievshchykov    Pup   7 3 3 1 9 38 49
  Dirk Vet Jr.  2002   Pup   7 3 3 1 9 38 49
10   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   7 3 3 1 9 29 38
11   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   7 3 2 2 8 41 54
12   Yerengaiyp Yesbol    Pup   7 3 2 2 8 37 50
  Yifu Du  1933   Pup   7 3 2 2 8 37 46
14   Liudas Kraujalis    Pup   7 2 4 1 8 33 42
15   Audrius Domarkas  1932   Pup   7 1 5 1 7 43 53
16   Gunars Gribuska    Pup   7 3 1 3 7 42 55
17   Berke Yi?ittürk    Pup   7 2 3 2 7 41 52
18   Andrei Mouchan  1931   Pup   7 2 3 2 7 37 48
  Hleb Pytko  1941   Pup   7 2 3 2 7 37 46
20   Shaomake Chen  2025   Pup   7 1 5 1 7 34 43
21   Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   7 2 3 2 7 33 41
22   Andreas Jürgenson  1915   Pup   7 3 1 3 7 32 41
  Ilmars Stolcers  2046   Pup   7 2 3 2 7 32 40
  Aleksandrs Vrublevskis    Pup   7 3 1 3 7 32 39
25   Yury Tsimanovich  1916   Pup   7 1 4 2 6 34 43
26   Mykhaylo Shevchenko    Pup   7 2 2 3 6 31 40
  Tomasz Kolodziejczyk    Pup   7 3 0 4 6 31 40
28   Karl Richard Esvald  1900   Pup   7 2 1 4 5 39 48
29   Luvsandorj Munkhzaya    Pup   7 1 3 3 5 38 47
  Adil Argin    Pup   7 1 3 3 5 38 47
31   Vincent Houtjes  1889   Pup   7 2 1 4 5 28 35
32   Phavankoemar Basdewsing    Pup   7 2 1 4 5 24 34
33   Kaspar Padar    Pup   7 2 0 5 4 31 39
34   Quincy Ngawikromo    Pup   7 2 0 5 4 26 37
35   Aaron Soo    Pup   7 1 0 6 2 28 41
36   Nicole Balta    Pup   7 0 0 7 0 25 32
 Ronde 7 
 do 30-10-2014  Aaron Soo  - Phavankoemar Basdewsing  0-2Partij
 Vincent Houtjes (1889) - Quincy Ngawikromo  2-0Partij  
 Tomasz Kolodziejczyk  - Nicole Balta  2-0Partij
 Aleksandrs Vrublevskis  - Adil Argin  2-0Partij
 Luvsandorj Munkhzaya  - Ilmars Stolcers (2046) 0-2Partij
 Andreas Jürgenson (1915) - Karl Richard Esvald (1900) 2-0Partij
 Kaspar Padar  - Munkh-Orgil Saikhandelger  0-2Partij
 Yury Tsimanovich (1916) - Yifu Du (1933) 0-2Partij
 Mykhaylo Shevchenko  - Andrei Mouchan (1931) 1-1Partij
 Dirk Vet Jr. (2002) - Gunars Gribuska  2-0Partij
 Berke Yi?ittürk  - Jorne Huiting (2047) 0-2Partij
 Hleb Pytko (1941) - Kyrylo Polievshchykov  0-2Partij
 Audrius Domarkas (1932) - Zanas Ernestas Aleksandravicius  0-2Partij
 Shaomake Chen (2025) - Yerengaiyp Yesbol  1-1Partij
 Chinzorig Tsend-Ayush  - Dmitrij Pozdeev  0-2Partij
 Liudas Kraujalis  - Chenfan Wang  1-1Partij
 Martin Banaszek (1902) - Ivan Psurtsev (1991) 1-1Partij
 Orest Slava (1900) - Anatolyi Protodyakonov (1986) 1-1Partij