HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Tallinn 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anatolyi Protodyakonov  1986   Pup   8 6 2 0 14 56 68
2   Ivan Psurtsev  1991   Pup   8 5 2 1 12 57 71
3   Chenfan Wang    Pup   8 4 3 1 11 55 69
4   Dmitrij Pozdeev    Pup   8 3 5 0 11 51 65
  Dirk Vet Jr.  2002   Pup   8 4 3 1 11 51 63
6   Martin Banaszek  1902   Pup   8 3 4 1 10 55 67
7   Jorne Huiting  2047   Pup   8 2 6 0 10 54 65
8   Liudas Kraujalis    Pup   8 3 4 1 10 48 59
9   Zanas Ernestas Aleksandravicius    Pup   8 3 4 1 10 44 56
10   Orest Slava  1900   Pup   8 2 5 1 9 58 72
11   Andrei Mouchan  1931   Pup   8 3 3 2 9 54 66
12   Kyrylo Polievshchykov    Pup   8 3 3 2 9 53 65
13   Yerengaiyp Yesbol    Pup   8 3 3 2 9 52 66
  Yifu Du  1933   Pup   8 3 3 2 9 52 63
15   Andreas Jürgenson  1915   Pup   8 4 1 3 9 46 56
16   Gunars Gribuska    Pup   8 3 2 3 8 57 71
17   Chinzorig Tsend-Ayush    Pup   8 3 2 3 8 55 69
18   Berke Yi?ittürk    Pup   8 2 4 2 8 53 65
19   Shaomake Chen  2025   Pup   8 1 6 1 8 48 59
20   Yury Tsimanovich  1916   Pup   8 2 4 2 8 46 57
21   Mykhaylo Shevchenko    Pup   8 3 2 3 8 45 55
  Ilmars Stolcers  2046   Pup   8 2 4 2 8 45 55
  Munkh-Orgil Saikhandelger    Pup   8 2 4 2 8 45 55
24   Aleksandrs Vrublevskis    Pup   8 3 2 3 8 44 53
25   Audrius Domarkas  1932   Pup   8 1 5 2 7 57 68
26   Hleb Pytko  1941   Pup   8 2 3 3 7 51 62
  Karl Richard Esvald  1900   Pup   8 3 1 4 7 51 61
28   Adil Argin    Pup   8 2 3 3 7 46 56
29   Luvsandorj Munkhzaya    Pup   8 1 4 3 6 49 60
30   Tomasz Kolodziejczyk    Pup   8 3 0 5 6 43 52
31   Kaspar Padar    Pup   8 3 0 5 6 37 46
32   Vincent Houtjes  1889   Pup   8 2 1 5 5 39 47
33   Phavankoemar Basdewsing    Pup   8 2 1 5 5 37 48
34   Quincy Ngawikromo    Pup   8 2 1 5 5 35 47
35   Aaron Soo    Pup   8 1 0 7 2 41 55
36   Nicole Balta    Pup   8 0 0 8 0 34 43
 Ronde 8 
 vr 31-10-2014  Nicole Balta  - Kaspar Padar  0-2Partij
 Adil Argin  - Vincent Houtjes (1889) 2-0Partij
 Karl Richard Esvald (1900) - Aaron Soo  2-0Partij
 Quincy Ngawikromo  - Luvsandorj Munkhzaya  1-1Partij
 Mykhaylo Shevchenko  - Tomasz Kolodziejczyk  2-0Partij
 Ilmars Stolcers (2046) - Aleksandrs Vrublevskis  1-1Partij
 Andrei Mouchan (1931) - Hleb Pytko (1941) 2-0Partij
 Munkh-Orgil Saikhandelger  - Gunars Gribuska  1-1Partij
 Berke Yi?ittürk  - Shaomake Chen (2025) 1-1Partij
 Audrius Domarkas (1932) - Andreas Jürgenson (1915) 0-2Partij
 Yifu Du (1933) - Yerengaiyp Yesbol  1-1Partij
 Chinzorig Tsend-Ayush  - Liudas Kraujalis  0-2Partij
 Jorne Huiting (2047) - Martin Banaszek (1902) 1-1Partij
 Chenfan Wang  - Kyrylo Polievshchykov  2-0Partij
 Dirk Vet Jr. (2002) - Orest Slava (1900) 2-0Partij
 Anatolyi Protodyakonov (1986) - Dmitrij Pozdeev  1-1Partij
 Ivan Psurtsev (1991) - Zanas Ernestas Aleksandravicius  1-1Partij
 Phavankoemar Basdewsing  - Yury Tsimanovich (1916) 0-2