HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Schooldamkampioenschap Pupillen ZHDB 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
 Andere
 jaren
PlNaamCat.WeWiGeVePuWPSBBs
1    De Kinderkring Woubrugge  Pup7520126110124
2    Graaf Jan van Nassauschool Gouda  Pup743011619120
3    De Springplank Hazerswoude Dorp  Pup742110648522
4    Willem de Zwijger Den Haag  Pup750210495624
5    Wereldwijs Gouda  Pup7412959662
6    Bernadetteschool Naaldwijk  Pup74129596314
7    Bernadetteschool 2 Naaldwijk  Pup7322851494
8    De Kinderkring 2 Woubrugge  Pup7403851484
9    Vrije School Mareland Leiden  Pup732285148-2
10    Eben Haëzerschool Boskoop  Pup7322846424
11    Stevenshof Leiden  Pup7313750402
12    De Regenboog Reeuwijk  Pup722365438-4
13    De Tweeklank Hazerswoude-Rijndijk  Pup730464930-6
14    Ger. Majellaschool Reeuwijk  Pup7304647308
15    De Rank Alphen ad Rijn  Pup722364427-10
16    Pr W Alexanderschool Waarder  Pup7223643220
17    Graaf Jan van Nassauschool 2 Gouda  Pup722363932-4
18    De Ark Den Haag  Pup721454316-16
19    De Ark 2 Den Haag  Pup721453412-12
20    Rehoboth Moerkapelle  Pup720544420-12
21    De Kyckert Wateringen  Pup712443510-6
22    Dummy  Pup70070440-56

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
Ronde 7
za  07-03-2015        Graaf Jan van Nassauschool Gouda  -   De Kinderkring Woubrugge  
4
-
4
    Stevenshof Leiden  -   De Ark Den Haag  
8
-
0
    De Regenboog Reeuwijk  -   De Kinderkring 2 Woubrugge  
2
-
6
    Bernadetteschool Naaldwijk  -   De Tweeklank Hazerswoude-Rijndijk  
8
-
0
    De Kyckert Wateringen  -   Graaf Jan van Nassauschool 2 Gouda  
2
-
6
    De Springplank Hazerswoude Dorp  -   Willem de Zwijger Den Haag  
3
-
5
    Pr W Alexanderschool Waarder  -   Dummy  
8
-
0
R
    Eben Haëzerschool Boskoop  -   De Rank Alphen ad Rijn  
6
-
2
    Vrije School Mareland Leiden  -   Ger. Majellaschool Reeuwijk  
5
-
3
    Wereldwijs Gouda  -   Bernadetteschool 2 Naaldwijk  
4
-
4
    Rehoboth Moerkapelle  -   De Ark 2 Den Haag  
2
-
6