HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Stepan Shchetkin  2231   Pup   9 7 2 0 16 89
2   Aisen Egorov  2140   Pup   9 5 4 0 14 90
3   Matheo Boxum  2059   Pup   9 6 2 1 14 83
4   Ivan Surov  1975   Pup   9 2 7 0 11 87
5   Leonardas Gudynas  1955   Pup   9 4 3 2 11 83
6   Matvey Koliesnikov    Pup   9 4 3 2 11 82
7   Aleksandr Popov  1941   Pup   9 2 6 1 10 87
8   Augustas Gainovskis  2012   Pup   9 3 4 2 10 86
9   Alexei Ovsyanko  1979   Pup   9 4 2 3 10 84
10   Mateusz Wysokinski CMF 2010   Pup   9 2 6 1 10 82
11   Artem Filenko  1875   Pup   9 3 4 2 10 81
12   Priit Lokotar CMF 1968   Pup   9 4 1 4 9 94
13   Yuri Derks    Pup   9 3 3 3 9 85
14   Jakub Papiernicki  1822   Pup   9 3 3 3 9 71
15   Siarhei Astapau  1914   Pup   9 3 3 3 9 71
16   Rihards Raginskis-Repse  1854   Pup   9 3 3 3 9 69
17   Jurgis Stipnieks  1900   Pup   9 3 3 3 9 67
18   Keir-Christian Sugul    Pup   9 3 3 3 9 65
19   Mateusz Muzaj  1925   Pup   9 3 2 4 8 75
20   Pavel Lahutkou  1961   Pup   9 2 4 3 8 67
21   Michal Muzaj  1923   Pup   9 2 4 3 8 64
22   Ivan Barodzich  1881   Pup   9 2 3 4 7 80
23   Martinas Masanauskas    Pup   9 2 3 4 7 58
24   Mateusz Hanasiewicz  1915   Pup   9 2 2 5 6 77
25   Marco Stipcevich  1936   Pup   9 2 2 5 6 69
26   Andrea Cappadonia  1896   Pup   9 1 4 4 6 65
27   Jakub Ilasz  1903   Pup   9 0 5 4 5 67
28   Georg Kello    Pup   9 0 1 8 1 61
 Ronde 9 
 za 04-12-2021  Mateusz Hanasiewicz (1915) - Martinas Masanauskas  0-2Partij
 Andrea Cappadonia (1896) - Michal Muzaj (1923) 0-2Partij
 Georg Kello  - Keir-Christian Sugul  0-2Partij
 Jurgis Stipnieks (1900) - Jakub Ilasz (1903) 2-0Partij
 Marco Stipcevich (1936) - Rihards Raginskis-Repse (1854) 0-2Partij  
 Mateusz Muzaj (1925) - Pavel Lahutkou (1961) 1-1Partij  
 Artem Filenko (1875) - Ivan Barodzich (1881) 2-0Partij
 Siarhei Astapau (1914) - Aleksandr Popov (1941) 1-1Partij
 Matvey Koliesnikov  - Jakub Papiernicki (1822) 2-0Partij
 Leonardas Gudynas (1955) - Yuri Derks  2-0Partij
 Mateusz Wysokinski (2010) - Augustas Gainovskis (2012) 1-1Partij
 Priit Lokotar (1968) - Matheo Boxum (2059) 0-2Partij  
 Ivan Surov (1975) - Aisen Egorov (2140) 1-1Partij
 Alexei Ovsyanko (1979) - Stepan Shchetkin (2231) 0-2Partij