HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Daiaana Alekseeva  1996   Pup   9 5 4 0 14 86
2   Margarita Fedorova  2080   Pup   9 4 5 0 13 90
3   Kateryna Musiienko  2044   Pup   9 5 3 1 13 83
4   Evgeniiya Shved CMFF 2002   Pup   9 3 5 1 11 86
5   Adelia Gazizova  2024   Pup   9 3 5 1 11 83
6   Mariia Shirobokova  1992   Pup   9 3 5 1 11 81
7   Darja Drabova  1898   Pup   9 4 3 2 11 66
8   Inha Barashko  1914   Pup   9 4 2 3 10 90
9   Tanya-Marie Cnossen  1951   Pup   9 3 4 2 10 78
10   Nona Nano  1882   Pup   9 4 2 3 10 75
11   Anastasia Pichka    Pup   9 4 1 4 9 90
12   Alesia Masiuk  1911   Pup   9 3 3 3 9 83
13   Aiste Pukstaite  1958   Pup   9 3 3 3 9 82
14   Aleksandra Lukomska  2027   Pup   9 2 5 2 9 72
15   Sasha Chumachenko  1896   Pup   9 3 3 3 9 72
16   Sofia Iljinskaja  1841   Pup   9 3 3 3 9 71
17   Emilia Kello  1868   Pup   9 2 4 3 8 81
18   Alisa Orlova  1939   Pup   9 2 4 3 8 75
19   Zofia Widel  1850   Pup   9 2 4 3 8 74
20   Viktoria Haliniak  1912   Pup   9 3 1 5 7 70
21   Magdalena Pauszek  1792   Pup   9 2 3 4 7 63
22   Giorgia Senesi  1840   Pup   9 1 5 3 7 63
23   Margherita Aielli  1717   Pup   9 2 3 4 7 60
24   Vivien Zyber-Moszak  1867   Pup   9 1 3 5 5 63
25   Estere Truksne    Pup   9 1 3 5 5 59
26   Jana Schmidova  1733   Pup   9 1 2 6 4 62
 Ronde 9 
 za 04-12-2021  Estere Truksne  - Vivien Zyber-Moszak (1867) 1-1
 Zofia Widel (1850) - Jana Schmidova (1733) 2-0
 Margherita Aielli (1717) - Giorgia Senesi (1840) 1-1
 Alisa Orlova (1939) - Magdalena Pauszek (1792) 2-0
 Alesia Masiuk (1911) - Viktoria Haliniak (1912) 2-0
 Emilia Kello (1868) - Aleksandra Lukomska (2027) 1-1
 Sofia Iljinskaja (1841) - Sasha Chumachenko (1896) 1-1
 Nona Nano (1882) - Anastasia Pichka  1-1
 Darja Drabova (1898) - Aiste Pukstaite (1958) 2-0
 Adelia Gazizova (2024) - Evgeniiya Shved (2002) 1-1
 Inha Barashko (1914) - Kateryna Musiienko (2044) 0-2
 Tanya-Marie Cnossen (1951) - Daiaana Alekseeva (1996) 0-2
 Mariia Shirobokova (1992) - Margarita Fedorova (2080) 1-1