HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Minicadets Girls Beilen KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anastasia Arhangelskaja  1894   Pup   9 6 3 0 15 79 93
2   Yana Lazovik  1878   Pup   9 6 2 1 14 81 96
3   Olga Balukova    Pup   9 6 2 1 14 76 91
4   Vera Gorbacheva  2026   Pup   9 3 6 0 12 84 99
5   Elena Kychkina  1957   Pup   9 5 2 2 12 81 96
6   Zhengyi Li    Pup   9 5 2 2 12 73 88
  Rita Packauskaite  1900   Pup   9 5 2 2 12 73 87
8   Nicole de Vries  1900   Pup   9 4 3 2 11 73 87
9   Kirsty Wahjuwibowo    Pup   9 4 3 2 11 72 87
10   Darya Bravaya  1903   Pup   9 4 3 2 11 70 82
11   Darja Koullen    Pup   9 4 3 2 11 69 81
12   Ganchimeg Togmid    Pup   9 4 3 2 11 66 78
13   Ludwika Moczulska  1921   Pup   9 4 3 2 11 65 79
14   Palina Kazlova  1897   Pup   9 5 1 3 11 62 74
15   Margad Enkhbayar    Pup   9 4 2 3 10 71 83
16   Alima Kassym    Pup   9 4 2 3 10 69 81
17   Valeria Zarovska  1900   Pup   9 4 2 3 10 65 79
18   Yurui Liu    Pup   9 4 2 3 10 64 76
19   Duurenbileg Ganbat    Pup   9 4 2 3 10 62 74
20   Lisa Schep    Pup   9 4 1 4 9 74 89
21   Martyna Lipka    Pup   9 3 3 3 9 72 86
22   Annija Loce  1900   Pup   9 4 1 4 9 69 84
23   Suzanne Staal  1900   Pup   9 3 3 3 9 65 77
24   Rosalique van Erven    Pup   9 4 1 4 9 55 67
25   Elisabeth Kramer  1900   Pup   9 4 0 5 8 68 82
26   Misheel Bayar    Pup   9 4 0 5 8 61 72
  Sarah Hanhart    Pup   9 3 2 4 8 61 71
28   Lieke Vreugdenhil    Pup   9 3 2 4 8 57 69
  Darina Skorohod    Pup   9 4 0 5 8 57 68
30   Jasmijn Scholtens    Pup   9 4 0 5 8 51 62
31   Liva Olina    Pup   9 3 1 5 7 65 79
32   Marie Gabbert    Pup   9 2 3 4 7 54 64
33   Myrthe Kraaijeveld    Pup   9 2 3 4 7 53 68
34   Ebrar Tutuncu    Pup   9 3 1 5 7 51 62
35   Reka Orosz    Pup   9 3 1 5 7 48 59
36   Simay Naz Tutuncu    Pup   9 3 1 5 7 44 54
37   Elizabete Norenberga    Pup   9 2 2 5 6 62 73
38   Oliwia Szwiec  1900   Pup   9 2 2 5 6 57 71
39   Zsanett Sari    Pup   9 3 0 6 6 52 63
40   Dilara Dereci    Pup   9 2 1 6 5 46 57
41   Klaudia Kekesi    Pup   9 1 0 8 2 48 58
42   Dummy    Pup   9 0 0 9 0 45 53
 Ronde 9 
 di 03-11-2015  Simay Naz Tutuncu  - Dilara Dereci  2-0
 Ebrar Tutuncu  - Klaudia Kekesi  2-0
 Oliwia Szwiec (1900) - Lieke Vreugdenhil  0-2
 Elizabete Norenberga  - Jasmijn Scholtens  0-2
 Myrthe Kraaijeveld  - Marie Gabbert  1-1
 Liva Olina  - Rosalique van Erven  0-2
 Zsanett Sari  - Suzanne Staal (1900) 0-2
 Duurenbileg Ganbat  - Elisabeth Kramer (1900) 2-0
 Sarah Hanhart  - Margad Enkhbayar  0-2
 Misheel Bayar  - Yurui Liu  0-2
 Alima Kassym  - Darina Skorohod  2-0
 Annija Loce (1900) - Darya Bravaya (1903) 0-2
 Martyna Lipka  - Darja Koullen  0-2
 Lisa Schep  - Ludwika Moczulska (1921) 0-2
 Valeria Zarovska (1900) - Ganchimeg Togmid  1-1
 Palina Kazlova (1897) - Nicole de Vries (1900) 1-1
 Rita Packauskaite (1900) - Vera Gorbacheva (2026) 1-1
 Elena Kychkina (1957) - Olga Balukova  0-2
 Yana Lazovik (1878) - Kirsty Wahjuwibowo  2-0
 Anastasia Arhangelskaja (1894) - Zhengyi Li  1-1