HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Pinsk 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Balukova  2097   Pup   9 6 3 0 15 75 88
2   Maryia Chasnakova  1902   Pup   9 5 3 1 13 73 88
3   Darya Bravaya  1907   Pup   9 4 4 1 12 75 90
4   Rita Packauskaite  1912   Pup   9 4 3 2 11 79 94
5   Daryna Mosiienko    Pup   9 5 1 3 11 72 87
6   Albina Bolshakova    Pup   9 3 5 1 11 71 86
7   Nicole de Vries  1900   Pup   9 5 1 3 11 68 83
8   Anastasiya Korobeynikova    Pup   9 5 1 3 11 66 79
9   Jasmijn Scholtens    Pup   9 4 3 2 11 63 78
10   Viktoryia Nikalayeva  1929   Pup   9 2 6 1 10 72 85
11   Valeria Zarovska  1900   Pup   9 4 2 3 10 69 81
12   Klaudia Adamczyk  1996   Pup   9 4 2 3 10 63 76
13   Ulkar Babanli    Pup   9 3 4 2 10 61 72
14   Vira Popruha    Pup   9 3 3 3 9 68 80
15   Karmen Kuusik  1917   Pup   9 2 5 2 9 66 77
16   Katarzyna Pisarska  1917   Pup   9 2 5 2 9 65 76
17   Triinu Jalg  1903   Pup   9 2 5 2 9 64 76
18   Hanna Baryshava    Pup   9 2 4 3 8 68 79
19   Malwina Bajkowska  1944   Pup   9 3 2 4 8 65 78
20   Elisabeth Kramer  1900   Pup   9 3 2 4 8 59 74
21   Ksenia Yaremchuk    Pup   9 2 4 3 8 55 66
22   Elizabete Norenberga    Pup   9 4 0 5 8 54 67
23   Emma Lacinova  1900   Pup   9 2 3 4 7 50 61
24   Linda Barkovska    Pup   9 2 3 4 7 49 60
25   Ebrar Tutuncu    Pup   9 2 1 6 5 51 62
26   Reka Orosz    Pup   9 1 3 5 5 48 59
27   Frederikke Anna Tomanova    Pup   9 0 3 6 3 50 61
28   Anett Moor    Pup   9 1 1 7 3 48 63
 Ronde 9 
 zo 07-08-2016  Nicole de Vries (1900) - Rita Packauskaite (1912) 2-0Partij
 Anastasiya Korobeynikova  - Vira Popruha  2-0Partij
 Valeria Zarovska (1900) - Karmen Kuusik (1917) 2-0Partij
 Triinu Jalg (1903) - Katarzyna Pisarska (1917) 1-1Partij
 Emma Lacinova (1900) - Elisabeth Kramer (1900) 1-1Partij  
 Jasmijn Scholtens  - Olga Balukova (2097) 1-1
 Maryia Chasnakova (1902) - Albina Bolshakova  1-1
 Daryna Mosiienko  - Darya Bravaya (1907) 1-1
 Viktoryia Nikalayeva (1929) - Ulkar Babanli  1-1
 Klaudia Adamczyk (1996) - Elizabete Norenberga  2-0
 Hanna Baryshava  - Reka Orosz  2-0
 Frederikke Anna Tomanova  - Malwina Bajkowska (1944) 0-2
 Anett Moor  - Ksenia Yaremchuk  0-2
 Ebrar Tutuncu  - Linda Barkovska  0-2