HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd G13 Blitz Pinsk 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Aygiza Muhametyanova    Pup   9 5 3 1 13 80 93
2   Darya Bravaya  1907   Pup   9 4 5 0 13 79 92
3   Rita Packauskaite  1912   Pup   9 5 3 1 13 77 90
4   Palina Kazlova  1917   Pup   9 6 1 2 13 74 87
5   Viktoryia Nikalayeva  1929   Pup   9 4 4 1 12 80 93
6   Maryia Chasnakova  1902   Pup   9 4 4 1 12 77 90
7   Vira Popruha    Pup   9 5 2 2 12 75 88
8   Olga Balukova  2097   Pup   9 5 2 2 12 70 83
9   Ksenia Yaremchuk    Pup   9 5 1 3 11 71 84
10   Aliona Bolshakova    Pup   9 5 1 3 11 71 83
11   Katarzyna Pisarska  1917   Pup   9 4 2 3 10 72 85
12   Daryna Mosiienko    Pup   9 4 2 3 10 72 85
13   Karmen Kuusik  1917   Pup   9 3 4 2 10 69 82
14   Anastasiya Korobeynikova    Pup   9 4 2 3 10 68 81
15   Elizabete Norenberga    Pup   9 5 0 4 10 66 79
16   Daryna Lobanova    Pup   9 5 0 4 10 64 77
17   Nicole de Vries  1900   Pup   9 4 1 4 9 68 81
18   Triinu Jalg  1903   Pup   9 4 1 4 9 63 76
19   Marija Alekseriunaite    Pup   9 4 1 4 9 63 75
20   Jelizaveta Zaharova  1900   Pup   9 3 3 3 9 56 66
21   Jasmijn Scholtens    Pup   9 4 1 4 9 54 64
22   Emilija Pauzuolyte    Pup   9 4 1 4 9 51 63
23   Valeria Zarovska  1900   Pup   9 3 2 4 8 66 78
24   Hanna Baryshava    Pup   9 2 4 3 8 65 78
25   Elisabeth Kramer  1900   Pup   9 3 2 4 8 58 70
26   Malwina Bajkowska  1944   Pup   9 3 1 5 7 65 78
27   Palina Mokhava  1900   Pup   9 3 1 5 7 57 68
28   Klaudia Adamczyk  1996   Pup   9 3 1 5 7 55 65
29   Ebrar Tutuncu    Pup   9 3 1 5 7 54 63
30   Reka Orosz    Pup   9 2 3 4 7 47 58
31   Anett Moor    Pup   9 2 2 5 6 51 64
32   Anete Baltause    Pup   9 2 2 5 6 49 61
33   Emma Lacinova  1900   Pup   9 2 2 5 6 49 59
34   Anastasia Gubarieva    Pup   9 2 1 6 5 59 71
35   Frederikke Anna Tomanova    Pup   9 0 3 6 3 54 64
36   Linda Barkovska    Pup   9 1 1 7 3 45 58
Aygiza MuhametyanovaDarya BravayaRita Packauskaite
Palina KazlovaViktoryia NikalayevaMaryia Chasnakova
Vira PopruhaOlga Balukova
Aliona BolshakovaKatarzyna PisarskaDaryna Mosiienko
Karmen KuusikAnastasiya KorobeynikovaElizabete Norenberga
Nicole de VriesTriinu Jalg
Marija AlekseriunaiteJelizaveta Zaharova
 Ronde 9 
 di 09-08-2016  Anett Moor  - Frederikke Anna Tomanova  2-0
 Linda Barkovska  - Anastasia Gubarieva  2-0
 Emma Lacinova (1900) - Reka Orosz  1-1
 Ebrar Tutuncu  - Anete Baltause  1-1
 Emilija Pauzuolyte  - Palina Mokhava (1900) 2-0
 Hanna Baryshava  - Elisabeth Kramer (1900) 1-1
 Marija Alekseriunaite  - Klaudia Adamczyk (1996) 2-0
 Jasmijn Scholtens  - Malwina Bajkowska (1944) 2-0
 Nicole de Vries (1900) - Jelizaveta Zaharova (1900) 1-1
 Elizabete Norenberga  - Valeria Zarovska (1900) 2-0
 Anastasiya Korobeynikova  - Karmen Kuusik (1917) 1-1
 Aliona Bolshakova  - Triinu Jalg (1903) 2-0
 Ksenia Yaremchuk  - Daryna Mosiienko  2-0
 Vira Popruha  - Daryna Lobanova  2-0
 Katarzyna Pisarska (1917) - Darya Bravaya (1907) 0-2
 Palina Kazlova (1917) - Viktoryia Nikalayeva (1929) 2-0
 Aygiza Muhametyanova  - Olga Balukova (2097) 1-1
 Rita Packauskaite (1912) - Maryia Chasnakova (1902) 1-1