HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Daniil Ilin  2067   Pup   9 6 3 0 15 78 91
2   Yiming Pan    Pup   9 5 3 1 13 76 91
3   Wei Wu CMF 1997   Pup   9 6 1 2 13 75 90
4   Tamerlan Akhmerov  2001   Pup   9 3 5 1 11 77 92
5   Quincy Ngawikromo  1962   Pup   9 4 3 2 11 76 91
6   Valentin Golubajev  2033   Pup   9 2 7 0 11 75 90
  Berke Yiğittürk  2020   Pup   9 2 7 0 11 75 86
8   Bogdan Rukin    Pup   9 3 5 1 11 74 85
9   Ilya Deriglazov    Pup   9 4 3 2 11 70 85
  Stsiapan Darashenka  1891   Pup   9 3 5 1 11 70 83
11   Munkh-Orgil Saikhandelger  1975   Pup   9 4 3 2 11 69 84
12   Karl Richard Esvald  1906   Pup   9 3 4 2 10 72 87
13   Emre Hageman  2033   Pup   9 3 4 2 10 69 82
14   Machiel Weistra CMF 1999   Pup   9 2 6 1 10 66 79
  Simon Harmsma  1943   Pup   9 3 4 2 10 66 77
16   Ming Sun    Pup   9 4 2 3 10 65 78
17   Demir Kiracioglu    Pup   9 3 2 4 8 66 77
18   Prokopiy Govorov    Pup   9 3 2 4 8 65 78
19   Tuvshin Batsukh    Pup   9 3 2 4 8 63 78
  Robert Antoi  1905   Pup   9 3 2 4 8 63 76
21   David Mezo    Pup   9 4 0 5 8 50 63
22   Ibe Demasure    Pup   9 3 2 4 8 49 59
23   Enkhriilen Batbayar    Pup   9 3 1 5 7 64 75
24   Alp Mert Eksi    Pup   9 2 3 4 7 54 65
25   Ahmed Demir Karakhan    Pup   9 2 3 4 7 47 58
26   Yakup Kardesseven    Pup   9 3 1 5 7 45 55
27   Aytun Serhat Benzer    Pup   9 3 0 6 6 51 62
28   Peter Uzonyi    Pup   9 3 0 6 6 50 60
29   Uku Kurm    Pup   9 1 1 7 3 52 62
30   Dummy    Pup   9 0 0 9 0 49 60
Daniil IlinYiming PanWei Wu
Tamerlan AkhmerovQuincy NgawikromoValentin Golubajev
Berke YigitturkBogdan RukinIlya Deriglazov
Stsiapan DarashenkaMunkh-Orgil SaikhandelgerKarl
Emre HagemanMachiel WeistraSimon Harmsma
Ming SunDemir KiraciogluProkopiy Govorov
Tuvshin BatsukhRobert Antoi
 Ronde 9 
 za 05-11-2016  Peter Uzonyi  - Ibe Demasure  0-2Partij
 Yakup Kardesseven  - Aytun Serhat Benzer  2-0Partij
 Uku Kurm  - David Mezo  0-2Partij
 Tuvshin Batsukh  - Robert Antoi (1905) 1-1Partij
 Simon Harmsma (1943) - Prokopiy Govorov  2-0Partij
 Machiel Weistra (1999) - Enkhriilen Batbayar  2-0Partij
 Emre Hageman (2033) - Alp Mert Eksi  2-0Partij
 Demir Kiracioglu  - Ilya Deriglazov  0-2Partij
 Tamerlan Akhmerov (2001) - Berke Yiğittürk (2020) 1-1Partij
 Bogdan Rukin  - Stsiapan Darashenka (1891) 1-1Partij
 Munkh-Orgil Saikhandelger (1975) - Valentin Golubajev (2033) 1-1Partij
 Karl Richard Esvald (1906) - Daniil Ilin (2067) 0-2Partij
 Ming Sun  - Quincy Ngawikromo (1962) 1-1Partij
 Wei Wu (1997) - Yiming Pan  0-2Partij