HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Minicadets Girls Izmir 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tunaara Fedorova    Pup   9 6 2 1 14 73 86
2   Olga Balukova CMFF 2106   Pup   9 5 3 1 13 75 89
3   Misheel Bayar CMFF 1929   Pup   9 5 2 2 12 76 90
4   Rita Packauskaite  1898   Pup   9 4 4 1 12 75 89
5   Aygiza Muhametyanova    Pup   9 4 4 1 12 73 87
6   Maryia Chasnakova CMFF 1922   Pup   9 5 2 2 12 60 72
7   Aliona Bolshakova    Pup   9 5 2 2 12 57 69
8   Anujin Baatarkhuu    Pup   9 5 1 3 11 73 86
9   Elizaveta Borodacheva    Pup   9 3 4 2 10 75 88
10   Ulkar Babanli    Pup   9 4 2 3 10 73 87
11   Zhengyi Li  1900   Pup   9 4 2 3 10 69 83
12   Darya Bravaya  1950   Pup   9 5 0 4 10 64 77
13   Karmen Kuusik  1915   Pup   9 4 2 3 10 57 68
14   Ruxuan Xia  1887   Pup   9 3 3 3 9 70 83
15   Han Xiao    Pup   9 3 3 3 9 64 76
16   Uranmunkh Lochingavaa    Pup   9 2 5 2 9 63 75
17   Jing Li (2)    Pup   9 2 5 2 9 61 75
18   Elisabeth Kramer  1900   Pup   9 3 2 4 8 69 83
19   Vira Popruha    Pup   9 2 4 3 8 67 79
20   Triinu Jalg  1911   Pup   9 4 0 5 8 63 77
21   Davaadejid Dashjamts    Pup   9 4 0 5 8 62 74
22   Yneke Goerres    Pup   9 3 2 4 8 56 68
23   Marija Alekseriunaite    Pup   9 2 3 4 7 55 65
24   Klaudia Adamczyk  1966   Pup   9 3 1 5 7 48 60
25   Yuqing Li    Pup   9 2 2 5 6 66 78
26   Amina Shabanova    Pup   9 2 1 6 5 55 65
27   Reka Orosz    Pup   9 1 1 7 3 60 72
28   Dummy    Pup   9 0 0 9 0 50 62
Tunaara FedorovaOlga BalukovaMisheel Bayar
Rita PackauskaiteAygiza MuhametyanovaMaryia Chasnakova
Aliona BolshakovaAnujin BaatarkhuuElizaveta Borodacheva
Ulkar BabanliZhengyi LiDarya Bravaya
Karmen KuusikRuxuan XiaHan Xiao
Uranmunkh LochingavaaJingElisabeth Kramer
Vira PopruhaTriinu Jalg
 Ronde 9 
 di 01-11-2016  Klaudia Adamczyk (1966) - Amina Shabanova  2-0
 Yuqing Li  - Davaadejid Dashjamts  0-2
 Reka Orosz  - Yneke Goerres  0-2
 Han Xiao  - Uranmunkh Lochingavaa  1-1
 Karmen Kuusik (1915) - Vira Popruha  2-0
 Jing Li (2)  - Ruxuan Xia (1887) 1-1
 Ulkar Babanli  - Marija Alekseriunaite  2-0
 Anujin Baatarkhuu  - Elisabeth Kramer (1900) 2-0
 Maryia Chasnakova (1922) - Zhengyi Li (1900) 2-0
 Aygiza Muhametyanova  - Darya Bravaya (1950) 2-0
 Elizaveta Borodacheva  - Aliona Bolshakova  0-2
 Misheel Bayar (1929) - Tunaara Fedorova  0-2
 Olga Balukova (2106) - Rita Packauskaite (1898) 1-1