HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Girls Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maryia Chasnakova CMFF 1956   Pup   9 6 3 0 15 73 86
2   Tunaara Fedorova  1963   Pup   9 4 5 0 13 73 88
3   Alena Bolshakova  2029   Pup   9 3 6 0 12 76 91
4   Sandaara Aprosimova CMFF 2047   Pup   9 3 5 1 11 76 91
5   Misheel Bayar CMFF 1973   Pup   9 3 5 1 11 74 89
6   Lisa Scholtens  1942   Pup   9 3 5 1 11 72 85
7   Daryna Lobanova    Pup   9 3 5 1 11 71 86
8   Viktoryia Nikalayeva  1995   Pup   9 4 3 2 11 69 84
9   Anujin Baatarkhuu  1905   Pup   9 4 3 2 11 68 80
10   Marija Alekseriunaite  1912   Pup   9 3 5 1 11 67 79
11   Angelina Skriabina    Pup   9 4 3 2 11 64 75
12   Triinu Jalg  1906   Pup   9 1 8 0 10 70 82
13   Aleksandra Walkowska  1942   Pup   9 3 3 3 9 72 87
14   Evgeniiya Shved  1930   Pup   9 2 5 2 9 70 81
15   Karmen Kuusik  1896   Pup   9 3 3 3 9 69 80
16   Maral-Erdene Chuluunbaatar    Pup   9 4 1 4 9 64 76
17   Katarzyna Pisarska  1929   Pup   9 2 5 2 9 63 74
18   Zuzanna Bosak  2011   Pup   9 3 3 3 9 60 71
19   Keita Eglite    Pup   9 4 1 4 9 57 68
20   Yuqing Ao  1903   Pup   9 2 4 3 8 69 84
21   Marie Gabbert  1970   Pup   9 2 4 3 8 66 78
22   Luise Gabbert  2055   Pup   9 3 2 4 8 57 68
23   Valeria Zarovska  1913   Pup   9 3 2 4 8 53 66
24   Kinga Hulak  1951   Pup   9 3 2 4 8 53 64
25   Kristine Urtane    Pup   9 2 4 3 8 53 62
26   Hanna Bolcskei    Pup   9 2 2 5 6 52 65
27   Anett Moor  1880   Pup   9 2 2 5 6 49 58
28   Emilija Batkovskaja    Pup   9 1 2 6 4 49 58
29   Magdalena Krzyzanowska  1900   Pup   9 1 1 7 3 51 62
30   Juliette Laleuw    Pup   9 0 2 7 2 48 63
 Ronde 9 
 za 04-11-2017  Luise Gabbert (2055) - Marie Gabbert (1970) 1-1Partij
 Tunaara Fedorova (1963) - Lisa Scholtens (1942) 1-1Partij
 Hanna Bolcskei  - Magdalena Krzyzanowska (1900) 2-0
 Kristine Urtane  - Juliette Laleuw  1-1
 Keita Eglite  - Emilija Batkovskaja  2-0
 Anett Moor (1880) - Karmen Kuusik (1896) 0-2
 Yuqing Ao (1903) - Maral-Erdene Chuluunbaatar  1-1
 Triinu Jalg (1906) - Valeria Zarovska (1913) 2-0
 Zuzanna Bosak (2011) - Evgeniiya Shved (1930) 1-1
 Angelina Skriabina  - Kinga Hulak (1951) 2-0
 Aleksandra Walkowska (1942) - Anujin Baatarkhuu (1905) 0-2
 Viktoryia Nikalayeva (1995) - Katarzyna Pisarska (1929) 2-0
 Marija Alekseriunaite (1912) - Daryna Lobanova  1-1
 Alena Bolshakova (2029) - Misheel Bayar (1973) 1-1
 Sandaara Aprosimova (2047) - Maryia Chasnakova (1956) 1-1