HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Finale NK-Schooldammen Pupillen Westerhaar 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Pupillen 
 Welpen 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112131415161718WePuWhlWp
1   De Krullevaar Hoogeveen  657..467..5....6..........8155372
2   St. Michaëlschool Groningen  24..3..75..76..........6..8115270
3   De Bron Molenaarsgraaf  3446..2......55......6....8105575
4   Alfons Ariëns Harderwijk  1..4..3554....5..5........8105173
5   Kon.Julianaschool s Gravenpolder  ..52........56336..6......8105068
6   Calvijnschool Hoogeveen  4....5..0..42..4....6..5..894967
7   Bontebrugschool Silvolde  2163..8........454........885678
8   De Getijden Pieterburen  13..3......4..4....58....8885167
9   De Mare Almelo  ......434..4..2..476......885067
10   Rehobothschool Ochten  31....26......6..3......56884965
11   Heilig Hartschool Dongen  ..23..5....462........45..884963
12   Gr. van Prinsterer Oud-Alblas  ....33544..........2..8..5884960
13   Graaf Jan van Nassauschool Gouda  2......2..3..45........548884258
14   Nederwoud Lunteren  ......3....431....6..35..6874455
15   School met de Bijbel Noordeloos  ........22..02........5646874051
16   Vogelweid Schagen  ....2..............4033265854152
17   Fontanus Harderwijk  ..2......3......33..4..424834557
18   Het Meerrijk Kampen  ..............0..2..302234814354

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer
Ronde 8
za  26-05-2018        School met de Bijbel Noordeloos  -   Nederwoud Lunteren  
5
-
3
    Alfons Ariëns Harderwijk  -   Bontebrugschool Silvolde  
5
-
3
    St. Michaëlschool Groningen  -   Kon.Julianaschool s Gravenpolder  
3
-
5
    Vogelweid Schagen  -   Graaf Jan van Nassauschool Gouda  
3
-
5
    Rehobothschool Ochten  -   Fontanus Harderwijk  
5
-
3
    De Getijden Pieterburen  -   De Mare Almelo  
4
-
4
    Heilig Hartschool Dongen  -   De Bron Molenaarsgraaf  
3
-
5
    Calvijnschool Hoogeveen  -   De Krullevaar Hoogeveen  
4
-
4
    Gr. van Prinsterer Oud-Alblas  -   Het Meerrijk Kampen  
5
-
3