HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Minicadets Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Amadeusz Zyber-Moszak  1993   Pup   9 4 5 0 13 91 95
2   Emre Hageman  2034   Pup   9 4 5 0 13 89 95
3   Simon Harmsma  1950   Pup   9 5 3 1 13 80 83
4   Heorhi Vydzerka CMF 2115   Pup   9 4 4 1 12 92 98
5   Savva Zaika CMF 2043   Pup   9 3 6 0 12 88 95
6   Oleksandr Koval  1945   Pup   9 4 4 1 12 83 87
7   Ivan Iliasov    Pup   9 3 5 1 11 93 102
8   Arslan Akhmetzyanov    Pup   9 4 3 2 11 86 95
9   Yuri Belyaev  2002   Pup   9 4 3 2 11 80 87
10   Klavs Norenbergs  1989   Pup   9 4 2 3 10 90 99
11   Yauhen Zhukouski  2009   Pup   9 4 2 3 10 86 92
12   Vsevolods Mitrevics  1938   Pup   9 4 2 3 10 82 88
13   Mikita Vasko  1931   Pup   9 4 2 3 10 81 87
14   Rastsislau Lysiuk  1934   Pup   9 5 0 4 10 76 79
15   Artem Ziebzieiev    Pup   9 5 0 4 10 73 77
16   Bartosz Jurcewicz  1933   Pup   9 4 2 3 10 68 71
17   Dominik Rubaj  2016   Pup   9 2 5 2 9 80 86
18   Dobrynia Savinskiy    Pup   9 3 3 3 9 75 79
19   Kris Taimre  1885   Pup   9 2 5 2 9 74 80
20   Melvin Koullen  1910   Pup   9 4 1 4 9 71 77
21   Dalius Venclovas    Pup   9 3 2 4 8 70 74
22   Algirdas Neironis  1900   Pup   9 3 2 4 8 67 70
23   Richard Icha  1936   Pup   9 2 4 3 8 67 70
24   Michal Vitek  1875   Pup   9 3 2 4 8 64 67
25   Mattia Pitzalis    Pup   9 3 1 5 7 71 74
26   Joonas Salk  1900   Pup   9 3 1 5 7 64 67
27   Matas Sketerskas  1900   Pup   9 2 2 5 6 74 80
28   Aaron Soo  1900   Pup   9 2 2 5 6 65 68
29   Erikas Sabaliauskas  1907   Pup   9 2 2 5 6 62 65
30   Rodrigo Jugans    Pup   8 1 2 5 4 78 78
31   Leonard Molodid    Pup   9 1 1 7 3 61 61
32   Markus Rud    Pup   9 1 1 7 3 56 59
33   Dummy    Pup   1 0 0 1 0 3 3
Amadeusz Zyber-MoszakEmre HagemanSimon Harmsma
Savva ZaikaOleksandr Koval
Ivan IliasovYuri Belyaev
Klavs NorenbergsVsevolods Mitrevics
Mikita VaskoRastsislau Lysiuk
Bartosz JurcewiczDobrynia Savinskiy
Kris TaimreMelvin Koullen
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Emre Hageman (2034) - Vsevolods Mitrevics (1938) 2-0Partij
 Simon Harmsma (1950) - Heorhi Vydzerka (2115) 2-0Partij
 Markus Rud  - Mattia Pitzalis  0-2
 Aaron Soo (1900) - Erikas Sabaliauskas (1907) 1-1
 Joonas Salk (1900) - Michal Vitek (1875) 0-2
 Matas Sketerskas (1900) - Melvin Koullen (1910) 0-2
 Algirdas Neironis (1900) - Artem Ziebzieiev  0-2
 Dalius Venclovas  - Bartosz Jurcewicz (1933) 0-2
 Kris Taimre (1885) - Dominik Rubaj (2016) 1-1
 Richard Icha (1936) - Rastsislau Lysiuk (1934) 0-2
 Mikita Vasko (1931) - Klavs Norenbergs (1989) 1-1
 Yuri Belyaev (2002) - Dobrynia Savinskiy  2-0
 Yauhen Zhukouski (2009) - Arslan Akhmetzyanov  0-2
 Savva Zaika (2043) - Ivan Iliasov  1-1
 Oleksandr Koval (1945) - Amadeusz Zyber-Moszak (1993) 1-1