HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Minicadets Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Tunara Fedorova  2045   Pup   9 7 2 0 16 90 98
2   Sandaara Aprosimova CMFF 2068   Pup   9 6 1 2 13 94 103
3   Kseniya Bielaia  2028   Pup   9 5 3 1 13 89 97
4   Viktoryia Nikalayeva  2028   Pup   9 5 3 1 13 86 94
5   Luise Gabbert  2000   Pup   9 4 3 2 11 86 94
6   Darya Nikifarava  1996   Pup   9 5 1 3 11 80 84
7   Triinu Jalg  1912   Pup   9 5 1 3 11 79 83
8   Elizaveta Borodacheva  1974   Pup   9 2 6 1 10 89 96
9   Karmen Kuusik  1922   Pup   9 2 6 1 10 89 97
10   Daryna Lobanova  1961   Pup   9 4 2 3 10 86 93
11   Yneke Goerres  1900   Pup   9 4 2 3 10 83 90
12   Emilija Batkovskaja  1918   Pup   9 4 2 3 10 73 80
13   Klara Kornaga  1939   Pup   9 2 6 1 10 71 71
14   Daryna Mosiienko  1939   Pup   9 3 3 3 9 91 98
15   Myja Plestyte    Pup   9 4 1 4 9 86 94
16   Sintija Malofeja    Pup   9 2 5 2 9 71 75
17   Sabrina Perletti    Pup   9 4 1 4 9 63 63
18   Kinga Krzych  1960   Pup   9 2 4 3 8 83 91
19   Fernande de Graaf  1900   Pup   9 3 2 4 8 73 78
  Perim Cetin  1900   Pup   9 2 4 3 8 73 73
21   Valda Vasariete    Pup   9 1 6 2 8 73 80
22   Ulkar Babanli  1977   Pup   9 3 2 4 8 72 77
23   Milana Simenaite    Pup   9 4 0 5 8 69 73
24   Karoliina Kurm  1900   Pup   9 3 2 4 8 62 62
25   Viktorija Nesanira    Pup   9 3 1 5 7 71 71
26   Ugne Grauzaite    Pup   9 3 1 5 7 63 63
27   Juliette Laleuw    Pup   9 2 3 4 7 59 59
28   Natalia Noworolnik  1922   Pup   9 2 1 6 5 62 62
29   Urte Karvelyte    Pup   9 2 0 7 4 66 66
30   Hanna Zagon    Pup   9 0 0 9 0 61 65
Tunara FedorovaSandaara AprosimovaKseniya Bielaia
Viktoryia NikalayevaLuise GabbertDarya Nikifarava
Triinu JalgElizaveta BorodachevaKarmen Kuusik
Yneke Goerres
Klara KornagaDaryna MosiienkoMyja Plestyte
Fernande de GraafPerim Cetin
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Hanna Zagon  - Perim Cetin (1900) 0-2Partij
 Urte Karvelyte  - Karoliina Kurm (1900) 0-2Partij
 Natalia Noworolnik (1922) - Ulkar Babanli (1977) 0-2Partij
 Juliette Laleuw  - Ugne Grauzaite  1-1Partij
 Viktorija Nesanira  - Sabrina Perletti  0-2Partij
 Sintija Malofeja  - Valda Vasariete  1-1Partij
 Emilija Batkovskaja (1918) - Milana Simenaite  2-0Partij
 Fernande de Graaf (1900) - Yneke Goerres (1900) 0-2Partij
 Kinga Krzych (1960) - Darya Nikifarava (1996) 0-2Partij
 Klara Kornaga (1939) - Karmen Kuusik (1922) 1-1Partij
 Elizaveta Borodacheva (1974) - Daryna Lobanova (1961) 1-1Partij
 Myja Plestyte  - Luise Gabbert (2000) 0-2Partij
 Viktoryia Nikalayeva (2028) - Daryna Mosiienko (1939) 2-0Partij
 Sandaara Aprosimova (2068) - Kseniya Bielaia (2028) 0-2Partij
 Triinu Jalg (1912) - Tunara Fedorova (2045) 0-2Partij