HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Gomel 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Emre Hageman  2071   Pup   9 4 5 0 13 73 86
2   Simon Harmsma  2002   Pup   9 4 5 0 13 72 84
3   Ivan Iliasov  2095   Pup   9 4 5 0 13 70 83
4   Zerui Chen  2002   Pup   9 4 4 1 12 75 88
5   Vsevolods Mitrevics  1952   Pup   9 4 3 2 11 78 91
6   Oleksandr Koval  1977   Pup   9 2 7 0 11 71 84
7   Amadeusz Zyber-Moszak  2015   Pup   9 2 6 1 10 75 88
8   Aibek Naraliyev CMF 1989   Pup   9 3 4 2 10 74 87
9   Savva Zaika CMF 2066   Pup   9 2 6 1 10 70 83
10   Dashchirev Ankhbayar  2091   Pup   9 3 4 2 10 67 80
11   Roland Kreeft  1925   Pup   9 3 4 2 10 67 80
12   Yauhen Zhukouski  1987   Pup   9 2 6 1 10 67 77
13   Ilya Astafyeu  1936   Pup   9 4 2 3 10 66 79
14   Heorhi Vydzerka CMF 2072   Pup   9 1 8 0 10 65 75
15   Dongxin Li  1988   Pup   9 3 4 2 10 64 74
16   Arslan Akhmetzyanov  1999   Pup   9 3 4 2 10 61 74
17   Bayarmanlai Bayarmagnai  1945   Pup   9 2 5 2 9 74 87
18   Enkhriilen Batbayar CMF 2018   Pup   9 4 1 4 9 68 80
19   Maksim Leuchanka  1946   Pup   9 2 5 2 9 66 79
20   Zirui Zhang  1973   Pup   9 2 5 2 9 64 77
21   Michal Wegrzyn  1930   Pup   9 2 5 2 9 63 75
22   Roberts Grisins  1944   Pup   9 3 3 3 9 53 63
23   Kris Taimre  1879   Pup   9 4 0 5 8 65 76
24   Dominik Rubaj  2009   Pup   9 3 2 4 8 64 77
25   Rastsislau Lysiuk  1924   Pup   9 3 2 4 8 58 69
26   Algirdas Neironis  1930   Pup   9 3 2 4 8 56 68
27   Kostiantyn Dutchak  1933   Pup   9 3 1 5 7 54 64
28   Joonas Salk  1900   Pup   9 3 1 5 7 51 61
29   Daniels Rafaels Siders    Pup   9 2 2 5 6 52 63
30   Danila Lapchuk  1909   Pup   9 2 2 5 6 51 64
31   Jozsef Molnar  1900   Pup   9 1 1 7 3 53 63
32   Yuri Belyaev  1991   Pup   1 0 0 1 0 -6 0
33   Dummy    Pup   8 0 0 8 0 44 53
Emre HagemanSimon HarmsmaIvan Iliasov
Zerui ChenVsevolods MitrevicsOleksandr Koval
Amadeusz Zyber-MoszakAibek NaraliyevSavva Zaika
Roland Kreeft
Ilya Astafyeu
Bayarmanlai BayarmagnaiEnkhriilen Batbayar
Zirui Zhang
 Ronde 9 
 za 03-11-2018  Emre Hageman (2071) - Ivan Iliasov (2095) 1-1Partij
 Oleksandr Koval (1977) - Zerui Chen (2002) 1-1Partij
 Bayarmanlai Bayarmagnai (1945) - Simon Harmsma (2002) 0-2Partij
 Amadeusz Zyber-Moszak (2015) - Dashchirev Ankhbayar (2091) 1-1Partij
 Heorhi Vydzerka (2072) - Aibek Naraliyev (1989) 1-1Partij
 Savva Zaika (2066) - Roland Kreeft (1925) 1-1Partij
 Enkhriilen Batbayar (2018) - Vsevolods Mitrevics (1952) 0-2Partij
 Ilya Astafyeu (1936) - Yauhen Zhukouski (1987) 1-1Partij
 Dongxin Li (1988) - Dominik Rubaj (2009) 2-0
 Kris Taimre (1879) - Arslan Akhmetzyanov (1999) 0-2
 Zirui Zhang (1973) - Kostiantyn Dutchak (1933) 2-0
 Maksim Leuchanka (1946) - Joonas Salk (1900) 2-0
 Daniels Rafaels Siders  - Michal Wegrzyn (1930) 0-2
 Danila Lapchuk (1909) - Rastsislau Lysiuk (1924) 1-1
 Jozsef Molnar (1900) - Roberts Grisins (1944) 0-2