HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Pupillen KNDB 2019 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Melvin Koullen  729   Pup   6 4 2 0 10 44 70
2   Tanya-Marie Cnossen  681   Pup   6 4 1 1 9 47 65
3   Demi Peters    Pup   6 3 3 0 9 46 66
4   Roland Kreeft  973   Pup   6 4 1 1 9 45 62
5   Stan van der Meer    Pup   6 3 2 1 8 38 44
6   Yuri Derks  503   Pup   6 3 1 2 7 41 37
7   Daniël Boxum    Pup   6 2 3 1 7 39 39
8   Luca Smit  462   Pup   6 2 3 1 7 39 38
9   Marjory Feyt  564   Pup   6 2 3 1 7 38 41
10   Samantha Regterschot    Pup   6 2 3 1 7 37 36
11   Morris Everts    Pup   6 2 3 1 7 36 38
12   Gerard Kramer  740   Pup   6 2 2 2 6 37 33
13   Alex Immeker    Pup   6 3 0 3 6 37 26
14   Bart Jan Kortleven    Pup   6 2 2 2 6 35 29
15   Levien Cysouw  528   Pup   6 3 0 3 6 31 16
  Joran Glas    Pup   6 3 0 3 6 31 16
17   Jorrit Roest    Pup   6 2 1 3 5 33 17
18   Albert Cramer    Pup   6 2 1 3 5 28 19
19   Casper Derks    Pup   6 2 0 4 4 33 16
20   Marlon Drost    Pup   6 2 0 4 4 32 8
21   Jesse van Doodewaard    Pup   6 1 1 4 3 33 10
22   Aimee ten Have    Pup   6 1 0 5 2 30 10
23   Jaco Hoeksma    Pup   6 1 0 5 2 28 4
24   Carlos Somosa Milla    Pup   6 1 0 5 2 26 4
 Ronde 6 
 za 08-06-2019  Aimee ten Have  - Jaco Hoeksma  0-2
 Albert Cramer  - Jesse van Doodewaard  2-0
 Jorrit Roest  - Carlos Somosa Milla  2-0
 Levien Cysouw (528) - Casper Derks  2-0
 Marlon Drost  - Joran Glas  0-2
 Bart Jan Kortleven  - Gerard Kramer (740) 1-1
 Stan van der Meer  - Alex Immeker  2-0
 Samantha Regterschot  - Marjory Feyt (564) 1-1
 Yuri Derks (503) - Morris Everts  1-1
 Daniël Boxum  - Luca Smit (462) 1-1
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Demi Peters  1-1
 Melvin Koullen (729) - Roland Kreeft (973) 1-1