HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Pupillen KNDB 2019 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Roland Kreeft  973   Pup   3 3 0 0 6 10 20
2   Tanya-Marie Cnossen  681   Pup   3 3 0 0 6 9 18
3   Demi Peters    Pup   3 2 1 0 5 11 17
4   Melvin Koullen  729   Pup   3 2 1 0 5 8 11
5   Alex Immeker    Pup   3 2 0 1 4 10 8
6   Samantha Regterschot    Pup   3 1 2 0 4 9 11
7   Daniël Boxum    Pup   3 1 2 0 4 8 9
8   Levien Cysouw  528   Pup   3 2 0 1 4 8 4
9   Marjory Feyt  564   Pup   3 2 0 1 4 7 6
10   Yuri Derks  503   Pup   3 2 0 1 4 7 4
11   Bart Jan Kortleven    Pup   3 1 1 1 3 11 8
12   Stan van der Meer    Pup   3 1 1 1 3 11 7
13   Gerard Kramer  740   Pup   3 1 1 1 3 10 7
14   Luca Smit  462   Pup   3 1 1 1 3 9 3
15   Morris Everts    Pup   3 1 1 1 3 7 4
16   Jorrit Roest    Pup   3 1 0 2 2 12 4
17   Aimee ten Have    Pup   3 1 0 2 2 10 4
18   Joran Glas    Pup   3 1 0 2 2 9 0
19   Casper Derks    Pup   3 1 0 2 2 5 0
  Albert Cramer    Pup   3 1 0 2 2 5 0
21   Jesse van Doodewaard    Pup   3 0 1 2 1 11 3
22   Marlon Drost    Pup   3 0 0 3 0 11 0
23   Jaco Hoeksma    Pup   3 0 0 3 0 10 0
24   Carlos Somosa Milla    Pup   3 0 0 3 0 8 0
 Ronde 3 
 za 08-06-2019  Marlon Drost  - Albert Cramer  0-2
 Casper Derks  - Carlos Somosa Milla  2-0
 Morris Everts  - Jaco Hoeksma  2-0
 Yuri Derks (503) - Jorrit Roest  2-0
 Luca Smit (462) - Stan van der Meer  1-1
 Levien Cysouw (528) - Aimee ten Have  2-0
 Jesse van Doodewaard  - Marjory Feyt (564) 0-2
 Bart Jan Kortleven  - Melvin Koullen (729) 0-2
 Daniël Boxum  - Samantha Regterschot  1-1
 Demi Peters  - Joran Glas  2-0
 Alex Immeker  - Tanya-Marie Cnossen (681) 0-2
 Gerard Kramer (740) - Roland Kreeft (973) 0-2