HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Pupillen KNDB 2019 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Tanya-Marie Cnossen  681   Pup   4 4 0 0 8 17 34
2   Melvin Koullen  729   Pup   4 3 1 0 7 15 24
3   Demi Peters    Pup   4 2 2 0 6 20 28
4   Roland Kreeft  973   Pup   4 3 0 1 6 20 24
5   Daniël Boxum    Pup   4 2 2 0 6 17 24
6   Samantha Regterschot    Pup   4 2 2 0 6 15 21
7   Marjory Feyt  564   Pup   4 2 1 1 5 17 20
8   Luca Smit  462   Pup   4 2 1 1 5 13 10
9   Stan van der Meer    Pup   4 1 2 1 4 21 17
10   Alex Immeker    Pup   4 2 0 2 4 19 10
11   Yuri Derks  503   Pup   4 2 0 2 4 18 10
12   Levien Cysouw  528   Pup   4 2 0 2 4 14 4
13   Morris Everts    Pup   4 1 2 1 4 13 10
14   Joran Glas    Pup   4 2 0 2 4 13 4
15   Casper Derks    Pup   4 2 0 2 4 10 6
16   Bart Jan Kortleven    Pup   4 1 1 2 3 20 12
17   Jorrit Roest    Pup   4 1 1 2 3 19 11
18   Gerard Kramer  740   Pup   4 1 1 2 3 18 11
19   Jesse van Doodewaard    Pup   4 1 1 2 3 14 3
20   Albert Cramer    Pup   4 1 1 2 3 10 7
21   Aimee ten Have    Pup   4 1 0 3 2 17 6
22   Marlon Drost    Pup   4 1 0 3 2 14 0
23   Carlos Somosa Milla    Pup   4 0 0 4 0 15 0
  Jaco Hoeksma    Pup   4 0 0 4 0 15 0
 Ronde 4 
 za 08-06-2019  Jaco Hoeksma  - Marlon Drost  0-2
 Carlos Somosa Milla  - Jesse van Doodewaard  0-2
 Aimee ten Have  - Joran Glas  0-2
 Jorrit Roest  - Albert Cramer  1-1
 Luca Smit (462) - Gerard Kramer (740) 2-0
 Stan van der Meer  - Morris Everts  1-1
 Bart Jan Kortleven  - Casper Derks  0-2
 Samantha Regterschot  - Levien Cysouw (528) 2-0
 Alex Immeker  - Daniël Boxum  0-2
 Melvin Koullen (729) - Yuri Derks (503) 2-0
 Marjory Feyt (564) - Demi Peters  1-1
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Roland Kreeft (973) 2-0