HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Pupillen KNDB 2019 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Melvin Koullen  729   Pup   5 4 1 0 9 31 54
2   Tanya-Marie Cnossen  681   Pup   5 4 0 1 8 32 46
3   Demi Peters    Pup   5 3 2 0 8 31 47
4   Roland Kreeft  973   Pup   5 4 0 1 8 29 42
5   Daniël Boxum    Pup   5 2 2 1 6 29 30
6   Yuri Derks  503   Pup   5 3 0 2 6 28 22
7   Marjory Feyt  564   Pup   5 2 2 1 6 27 28
8   Stan van der Meer    Pup   5 2 2 1 6 27 26
9   Alex Immeker    Pup   5 3 0 2 6 26 24
10   Samantha Regterschot    Pup   5 2 2 1 6 25 23
11   Luca Smit  462   Pup   5 2 2 1 6 25 22
12   Morris Everts    Pup   5 2 2 1 6 21 20
13   Gerard Kramer  740   Pup   5 2 1 2 5 26 21
14   Bart Jan Kortleven    Pup   5 2 1 2 5 25 18
15   Joran Glas    Pup   5 2 0 3 4 24 8
16   Casper Derks    Pup   5 2 0 3 4 22 14
17   Levien Cysouw  528   Pup   5 2 0 3 4 22 4
18   Marlon Drost    Pup   5 2 0 3 4 20 4
19   Jorrit Roest    Pup   5 1 1 3 3 26 11
20   Jesse van Doodewaard    Pup   5 1 1 3 3 24 9
21   Albert Cramer    Pup   5 1 1 3 3 20 11
22   Aimee ten Have    Pup   5 1 0 4 2 21 6
23   Carlos Somosa Milla    Pup   5 1 0 4 2 17 0
24   Jaco Hoeksma    Pup   5 0 0 5 0 22 0
 Ronde 5 
 za 08-06-2019  Demi Peters  - Samantha Regterschot  2-0
 Roland Kreeft (973) - Daniël Boxum  2-0
 Marjory Feyt (564) - Luca Smit (462) 1-1
 Albert Cramer  - Stan van der Meer  0-2
 Casper Derks  - Alex Immeker  0-2
 Joran Glas  - Yuri Derks (503) 0-2
 Morris Everts  - Levien Cysouw (528) 2-0
 Jesse van Doodewaard  - Bart Jan Kortleven  0-2
 Gerard Kramer (740) - Jorrit Roest  2-0
 Marlon Drost  - Aimee ten Have  2-0
 Carlos Somosa Milla  - Jaco Hoeksma  2-0
 Melvin Koullen (729) - Tanya-Marie Cnossen (681) 2-0