HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Minicadets Boys Izmir 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Prokopiy Govorov  2082   Pup   9 5 4 0 14 77 90
2   Aleksei Bolshakov  2089   Pup   9 5 3 1 13 76 90
3   Savva Zaika CMF 2096   Pup   9 3 6 0 12 78 92
4   Heorhi Vydzerka CMF 2065   Pup   9 3 6 0 12 75 89
5   Zerui Chen  2021   Pup   9 3 6 0 12 74 88
6   Aisen Egorov  2110   Pup   9 4 3 2 11 73 86
7   Aiaal Bushuev  2042   Pup   9 3 5 1 11 64 78
8   Bolor Saruul    Pup   9 4 3 2 11 63 77
9   Mikita Vasko  1955   Pup   9 2 6 1 10 75 89
10   Sukhbat Boldbaatar CMF 2035   Pup   9 3 4 2 10 73 86
11   Yauhen Zhukouski  2024   Pup   9 2 6 1 10 73 86
12   Roberts Grisins  1959   Pup   9 3 4 2 10 68 80
13   Bayarmanlai Bayarmagnai  1955   Pup   9 2 6 1 10 66 78
14   Mateusz Wysokinski CMF 1991   Pup   9 3 4 2 10 65 76
15   Roland Kreeft  1961   Pup   9 4 1 4 9 70 84
16   Priit Lokotar  1899   Pup   9 4 1 4 9 65 77
17   Dominik Rubaj  1985   Pup   9 2 5 2 9 64 76
18   Erikas Sabaliauskas  1904   Pup   9 4 1 4 9 58 69
19   Melvin Koullen  1900   Pup   9 3 3 3 9 54 65
20   Lev Leontiev  1969   Pup   9 3 2 4 8 64 75
21   Martins Budreika  1900   Pup   9 1 6 2 8 63 75
22   Leonardas Gudynas  1948   Pup   9 3 2 4 8 61 72
23   Kris Taimre  1858   Pup   9 4 0 5 8 60 72
24   Matas Sketerskas  1915   Pup   9 3 2 4 8 52 62
25   Aleksejs Pelniks  1909   Pup   9 2 4 3 8 52 61
26   Daniël Boxum  1900   Pup   9 2 3 4 7 64 77
27   Joonas Salk  1859   Pup   9 2 2 5 6 49 60
28   Lincoln Ramos Ishibashi    Pup   9 2 1 6 5 55 69
29   Nunes Caua Pereira    Pup   9 1 1 7 3 50 61
30   Erika Vecsei  1900   Pup   9 0 0 9 0 54 64
 Ronde 9 
 za 02-11-2019  Daniël Boxum (1900) - Nunes Caua Pereira  2-0Partij
 Aleksejs Pelniks (1909) - Erika Vecsei (1900) 2-0
 Matas Sketerskas (1915) - Lincoln Ramos Ishibashi  2-0
 Joonas Salk (1859) - Melvin Koullen (1900) 0-2
 Leonardas Gudynas (1948) - Lev Leontiev (1969) 1-1
 Kris Taimre (1858) - Sukhbat Boldbaatar (2035) 0-2
 Priit Lokotar (1899) - Martins Budreika (1900) 1-1
 Roland Kreeft (1961) - Dominik Rubaj (1985) 1-1
 Bayarmanlai Bayarmagnai (1955) - Roberts Grisins (1959) 1-1
 Mikita Vasko (1955) - Mateusz Wysokinski (1991) 1-1
 Erikas Sabaliauskas (1904) - Aisen Egorov (2110) 0-2
 Aiaal Bushuev (2042) - Yauhen Zhukouski (2024) 1-1
 Heorhi Vydzerka (2065) - Savva Zaika (2096) 1-1
 Prokopiy Govorov (2082) - Bolor Saruul  1-1
 Zerui Chen (2021) - Aleksei Bolshakov (2089) 1-1