HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Szczecin 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk    Wel   9 7 1 1 15 78 92
2   Ilya Ryzhov    Wel   9 6 2 1 14 76 91
3   Uladzislau Valjuk    Wel   9 6 1 2 13 75 90
4   Vugar Babajew    Wel   9 4 3 2 11 76 91
5   Edgars Straumanis    Wel   9 5 1 3 11 73 88
6   Famil Kamilli    Wel   9 4 3 2 11 72 87
7   Jitse Slump    Wel   9 5 1 3 11 68 83
  Aleksey Martynovich    Wel   9 4 3 2 11 68 83
9   Dmytro Guliy    Wel   9 4 3 2 11 67 81
10   Karol Cichocki    Wel   9 3 4 2 10 65 80
11   Dmytro Kalugin    Wel   9 5 0 4 10 63 77
12   Anton Bursuk    Wel   9 3 3 3 9 66 77
13   Robert Kaczmarski    Wel   9 3 3 3 9 65 79
14   Kacper Kornas    Wel   9 3 3 3 9 60 71
15   Thijs Verboon    Wel   9 3 3 3 9 59 70
16   Balint Borsos    Wel   9 3 3 3 9 58 69
17   Ayal Gerasimov    Wel   9 2 4 3 8 69 80
18   Anthony Alavoine    Wel   9 3 2 4 8 63 77
19   Jonas Puksta    Wel   9 3 2 4 8 62 75
20   Arturs Finongenovs    Wel   9 3 2 4 8 50 59
21   Darius Kliusovskij    Wel   9 4 0 5 8 44 55
22   Karl Jaagup Kask    Wel   9 3 1 5 7 58 71
23   Tomas Sveikauskis    Wel   9 2 3 4 7 55 66
24   Adrian Lakomski    Wel   9 1 4 4 6 56 67
25   Andreas J├╝rgenson    Wel   9 2 2 5 6 54 65
26   Oskars Luksts    Wel   9 1 3 5 5 56 66
27   Michal Bielko    Wel   9 2 1 6 5 50 61
28   Kevin Edward Palover    Wel   9 1 1 7 3 58 73
 Ronde 9 
 wo 06-08-2008  Famil Kamilli  - Jan Groenendijk  0-2
 Robert Kaczmarski  - Ilya Ryzhov  0-2
 Uladzislau Valjuk  - Vugar Babajew  2-0
 Aleksey Martynovich  - Dmytro Guliy  1-1
 Balint Borsos  - Jitse Slump  0-2
 Anton Bursuk  - Edgars Straumanis  0-2
 Anthony Alavoine  - Karol Cichocki  0-2
 Dmytro Kalugin  - Ayal Gerasimov  2-0
 Kacper Kornas  - Jonas Puksta  2-0
 Karl Jaagup Kask  - Thijs Verboon  0-2
 Darius Kliusovskij  - Adrian Lakomski  2-0
 Oskars Luksts  - Tomas Sveikauskis  1-1
 Michal Bielko  - Andreas J├╝rgenson  2-0
 Arturs Finongenovs  - Kevin Edward Palover  2-0