HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Finale NK-Schooldammen Welpen Laren 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Welpen 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011121314151617181920WePuWhlWp
1   De Wegwijzer Lunteren  46555..76..8..8..............9176990
2   Willinkschool Bennebroek  426644....57................79136991
3   De Marskramer Assen  2675443....7............5....9127194
4   Oranjeschool Wezep  321..56..54..4......8........9107195
5   De Wegwijzer Hoogblokland  323....644........58..6......9106993
6   De Tamarisk Biddinghuizen  3443..5..6..6......4......4..9106992
7   Joh. Postschool Hazerswoude-Dorp  ..44223........5....887......9106484
8   It Maitiidslibben Opeinde  1..5..4....1..2......5..745..9105982
9   De Vlindertuin Heerhugowaard  2....342..76..4......64......996488
10   De Marskramer 2 Assen  ..3..4........2....6..6444..4995472
11   De Rank Alphen ad Rijn  011....2..6....8..4..4......6986890
12   De Mare Almelo  ......4....3..4..0....44..726985368
13   Achterberg Dongen  0................2....4414564985072
14   Eben-Haëzerschool Ottoland  ........3..........4..4335544984964
15   Pr. Mauritsschool Leeuwarden  ........0403..2..445....6....976379
16   De Rank Lochem  ......0....0..244475......3..976076
17   Canadaschool Doetinchem  ........2..1144....43......55976075
18   Exel Laren  ....3........4..4..1332....66965673
19   Kon. Julianaschool De Lier  ..........4..3......624..5322965469
20   Fontanus Harderwijk  ..1..............42244....326955473

    Uitslagen ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
Ronde 9
za  05-06-2010        De Wegwijzer Lunteren  -   Oranjeschool Wezep  
5
-
3
    De Marskramer Assen  -   It Maitiidslibben Opeinde  
3
-
5
    Joh. Postschool Hazerswoude-Dorp  -   Willinkschool Bennebroek  
4
-
4
    De Vlindertuin Heerhugowaard  -   De Wegwijzer Hoogblokland  
4
-
4
    De Tamarisk Biddinghuizen  -   De Rank Alphen ad Rijn  
6
-
2
    Kon. Julianaschool De Lier  -   De Rank Lochem  
5
-
3
    Pr. Mauritsschool Leeuwarden  -   De Marskramer 2 Assen  
2
-
6
    Achterberg Dongen  -   Eben-Haëzerschool Ottoland  
4
-
4
    Exel Laren  -   De Mare Almelo  
1
-
7
    Fontanus Harderwijk  -   Canadaschool Doetinchem  
3
-
5