HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   6 5 1 0 11 28 37
2   Michael Semianiuk    Wel   6 4 1 1 9 33 44
3   Marsel Sharafutdinov    Wel   6 4 1 1 9 26 37
4   Ilya Krautsou    Wel   6 4 1 1 9 26 35
5   Roman Ldokov    Wel   6 3 2 1 8 28 37
6   Ilya Romanov    Wel   6 4 0 2 8 27 36
7   Vincent Houtjes    Wel   6 4 0 2 8 26 34
8   Artur Miniguzin    Wel   6 3 2 1 8 25 34
9   Iaroslav Gerus    Wel   6 3 1 2 7 31 42
10   Hleb Pytko    Wel   6 3 1 2 7 24 33
11   Paulius Valtas    Wel   6 3 1 2 7 23 32
12   Andreas Tulva    Wel   6 2 2 2 6 29 40
13   Maksym Puchala    Wel   6 3 0 3 6 27 38
  Bart Westerveld    Wel   6 3 0 3 6 27 38
15   Rytis Domarkas    Wel   6 3 0 3 6 25 33
16   Andreas J├╝rgenson    Wel   6 2 2 2 6 24 32
17   Szymon Polinceusz    Wel   6 3 0 3 6 20 28
18   Maksims Mihailovs    Wel   6 3 0 3 6 19 28
19   Anton Lutsenko    Wel   6 1 3 2 5 24 33
  Edgars Dukalskis    Wel   6 2 1 3 5 24 32
  Marco de Leeuw    Wel   6 1 3 2 5 24 32
22   Mateusz Ratajszczak    Wel   6 1 2 3 4 27 36
23   Balint Ambrozy    Wel   6 2 0 4 4 22 30
24   Levente Kis    Wel   6 2 0 4 4 20 27
25   Georg Mattias Vaino    Wel   6 2 0 4 4 15 22
26   Martins Zemlitis    Wel   6 1 0 5 2 22 28
27   Abel Ambrozy    Wel   6 1 0 5 2 19 28
28   Filip Zielinski    Wel   6 0 0 6 0 18 24
 Ronde 6 
 wo 04-08-2010  Bart Westerveld  - Artur Miniguzin  0-2Partij
 Rytis Domarkas  - Vincent Houtjes  0-2Partij
 Marco de Leeuw  - Edgars Dukalskis  1-1Partij
 Marsel Sharafutdinov  - Denis Mezhenin  0-2
 Ilya Romanov  - Michael Semianiuk  0-2
 Ilya Krautsou  - Hleb Pytko  2-0
 Roman Ldokov  - Iaroslav Gerus  2-0
 Paulius Valtas  - Andreas Tulva  2-0
 Andreas J├╝rgenson  - Anton Lutsenko  1-1
 Szymon Polinceusz  - Mateusz Ratajszczak  2-0
 Balint Ambrozy  - Maksym Puchala  0-2
 Martins Zemlitis  - Maksims Mihailovs  0-2
 Georg Mattias Vaino  - Abel Ambrozy  2-0
 Levente Kis  - Filip Zielinski  2-0R