HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Marsel Sharafutdinov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
2   Marco de Leeuw    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Iaroslav Gerus    Wel   1 1 0 0 2 0 0
4   Denis Mezhenin    Wel   1 1 0 0 2 0 0
5   Bart Westerveld    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Edgars Dukalskis    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Ilya Krautsou    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Anton Lutsenko    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Roman Ldokov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Ilya Romanov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Artur Miniguzin    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Maksym Puchala    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Andreas J├╝rgenson    Wel   1 1 0 0 2 0 0
14   Michael Semianiuk    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
15   Mateusz Ratajszczak    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
16   Andreas Tulva    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Abel Ambrozy    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Levente Kis    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Filip Zielinski    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Balint Ambrozy    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Szymon Polinceusz    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Vincent Houtjes    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Martins Zemlitis    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Georg Mattias Vaino    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Maksims Mihailovs    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Rytis Domarkas    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Paulius Valtas    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Hleb Pytko    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 01-08-2010  Bart Westerveld  - Martins Zemlitis  2-0Partij
 Vincent Houtjes  - Artur Miniguzin  0-2Partij
 Marco de Leeuw  - Balint Ambrozy  2-0Partij
 Michael Semianiuk  - Mateusz Ratajszczak  1-1
 Georg Mattias Vaino  - Anton Lutsenko  0-2
 Filip Zielinski  - Andreas J├╝rgenson  0-2
 Maksym Puchala  - Hleb Pytko  2-0
 Roman Ldokov  - Paulius Valtas  2-0
 Iaroslav Gerus  - Levente Kis  2-0
 Denis Mezhenin  - Andreas Tulva  2-0
 Edgars Dukalskis  - Szymon Polinceusz  2-0
 Marsel Sharafutdinov  - Abel Ambrozy  2-0
 Ilya Romanov  - Rytis Domarkas  2-0
 Maksims Mihailovs  - Ilya Krautsou  0-2