HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   2 2 0 0 4 0 2
2   Andreas J├╝rgenson    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Iaroslav Gerus    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Maksym Puchala    Wel   2 2 0 0 4 0 2
5   Anton Lutsenko    Wel   2 1 1 0 3 0 3
6   Marsel Sharafutdinov    Wel   2 1 1 0 3 0 3
7   Michael Semianiuk    Wel   2 1 1 0 3 0 3
8   Roman Ldokov    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Mateusz Ratajszczak    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Artur Miniguzin    Wel   2 1 1 0 3 0 3
11   Hleb Pytko    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Marco de Leeuw    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Bart Westerveld    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Edgars Dukalskis    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Ilya Romanov    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Andreas Tulva    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Vincent Houtjes    Wel   2 1 0 1 2 0 3
  Paulius Valtas    Wel   2 1 0 1 2 0 3
  Ilya Krautsou    Wel   2 1 0 1 2 0 3
  Szymon Polinceusz    Wel   2 1 0 1 2 0 2
  Rytis Domarkas    Wel   2 1 0 1 2 0 2
22   Levente Kis    Wel   2 0 0 2 0 0 4
  Filip Zielinski    Wel   2 0 0 2 0 0 4
  Georg Mattias Vaino    Wel   2 0 0 2 0 0 3
  Abel Ambrozy    Wel   2 0 0 2 0 0 3
  Balint Ambrozy    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Martins Zemlitis    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Maksims Mihailovs    Wel   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 ma 02-08-2010  Denis Mezhenin  - Bart Westerveld  2-0Partij
 Marco de Leeuw  - Maksym Puchala  0-2Partij
 Maksims Mihailovs  - Vincent Houtjes  0-2Partij
 Anton Lutsenko  - Artur Miniguzin  1-1
 Andreas J├╝rgenson  - Edgars Dukalskis  2-0
 Marsel Sharafutdinov  - Roman Ldokov  1-1
 Ilya Romanov  - Iaroslav Gerus  0-2
 Ilya Krautsou  - Michael Semianiuk  0-2
 Mateusz Ratajszczak  - Georg Mattias Vaino  2-0
 Martins Zemlitis  - Andreas Tulva  0-2
 Szymon Polinceusz  - Filip Zielinski  2-0
 Hleb Pytko  - Balint Ambrozy  2-0
 Paulius Valtas  - Abel Ambrozy  2-0
 Levente Kis  - Rytis Domarkas  0-2