HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   3 3 0 0 6 4 8
2   Iaroslav Gerus    Wel   3 3 0 0 6 4 8
3   Marsel Sharafutdinov    Wel   3 2 1 0 5 3 6
4   Michael Semianiuk    Wel   3 2 1 0 5 3 6
5   Artur Miniguzin    Wel   3 2 1 0 5 3 6
6   Ilya Romanov    Wel   3 2 0 1 4 4 10
  Maksym Puchala    Wel   3 2 0 1 4 4 10
8   Andreas J├╝rgenson    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Bart Westerveld    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Hleb Pytko    Wel   3 2 0 1 4 2 6
  Rytis Domarkas    Wel   3 2 0 1 4 2 6
12   Anton Lutsenko    Wel   3 1 1 1 3 5 10
  Roman Ldokov    Wel   3 1 1 1 3 5 10
  Mateusz Ratajszczak    Wel   3 1 1 1 3 5 10
15   Andreas Tulva    Wel   3 1 1 1 3 3 9
  Ilya Krautsou    Wel   3 1 1 1 3 3 8
  Marco de Leeuw    Wel   3 1 1 1 3 3 7
  Paulius Valtas    Wel   3 1 1 1 3 3 6
19   Levente Kis    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Vincent Houtjes    Wel   3 1 0 2 2 4 9
  Edgars Dukalskis    Wel   3 1 0 2 2 4 8
22   Balint Ambrozy    Wel   3 1 0 2 2 3 7
23   Szymon Polinceusz    Wel   3 1 0 2 2 2 6
  Maksims Mihailovs    Wel   3 1 0 2 2 2 5
25   Martins Zemlitis    Wel   3 0 0 3 0 4 8
26   Abel Ambrozy    Wel   3 0 0 3 0 3 8
  Georg Mattias Vaino    Wel   3 0 0 3 0 3 6
28   Filip Zielinski    Wel   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 ma 02-08-2010  Bart Westerveld  - Edgars Dukalskis  2-0Partij
 Paulius Valtas  - Marco de Leeuw  1-1Partij
 Vincent Houtjes  - Ilya Romanov  0-2Partij
 Iaroslav Gerus  - Andreas J├╝rgenson  2-0
 Maksym Puchala  - Denis Mezhenin  0-2
 Michael Semianiuk  - Roman Ldokov  2-0
 Artur Miniguzin  - Mateusz Ratajszczak  2-0
 Anton Lutsenko  - Marsel Sharafutdinov  0-2
 Szymon Polinceusz  - Hleb Pytko  0-2
 Andreas Tulva  - Ilya Krautsou  1-1
 Rytis Domarkas  - Martins Zemlitis  2-0
 Balint Ambrozy  - Georg Mattias Vaino  2-0
 Abel Ambrozy  - Levente Kis  0-2
 Maksims Mihailovs  - Filip Zielinski  2-0R