HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Iaroslav Gerus    Wel   4 3 1 0 7 11 18
2   Denis Mezhenin    Wel   4 3 1 0 7 9 16
3   Michael Semianiuk    Wel   4 3 1 0 7 9 14
4   Marsel Sharafutdinov    Wel   4 3 1 0 7 7 11
5   Ilya Romanov    Wel   4 3 0 1 6 10 17
6   Rytis Domarkas    Wel   4 3 0 1 6 6 12
7   Andreas Jürgenson    Wel   4 2 1 1 5 9 16
8   Ilya Krautsou    Wel   4 2 1 1 5 8 15
  Andreas Tulva    Wel   4 2 1 1 5 8 15
  Hleb Pytko    Wel   4 2 1 1 5 8 13
11   Artur Miniguzin    Wel   4 2 1 1 5 7 14
12   Roman Ldokov    Wel   4 1 2 1 4 11 18
  Maksym Puchala    Wel   4 2 0 2 4 11 18
  Bart Westerveld    Wel   4 2 0 2 4 11 18
15   Edgars Dukalskis    Wel   4 2 0 2 4 8 13
16   Vincent Houtjes    Wel   4 2 0 2 4 7 13
  Marco de Leeuw    Wel   4 1 2 1 4 7 11
18   Szymon Polinceusz    Wel   4 2 0 2 4 6 11
19   Mateusz Ratajszczak    Wel   4 1 1 2 3 11 18
20   Anton Lutsenko    Wel   4 1 1 2 3 10 17
21   Paulius Valtas    Wel   4 1 1 2 3 8 13
22   Levente Kis    Wel   4 1 0 3 2 10 17
23   Balint Ambrozy    Wel   4 1 0 3 2 8 13
  Maksims Mihailovs    Wel   4 1 0 3 2 8 13
25   Abel Ambrozy    Wel   4 1 0 3 2 5 12
  Georg Mattias Vaino    Wel   4 1 0 3 2 5 8
27   Martins Zemlitis    Wel   4 0 0 4 0 9 15
28   Filip Zielinski    Wel   4 0 0 4 0 6 11
 Ronde 4 
 di 03-08-2010  Marsel Sharafutdinov  - Bart Westerveld  2-0Partij
 Roman Ldokov  - Marco de Leeuw  1-1Partij
 Balint Ambrozy  - Vincent Houtjes  0-2Partij
 Denis Mezhenin  - Iaroslav Gerus  1-1
 Artur Miniguzin  - Michael Semianiuk  0-2
 Andreas Jürgenson  - Hleb Pytko  1-1
 Rytis Domarkas  - Maksym Puchala  2-0
 Mateusz Ratajszczak  - Ilya Romanov  0-2
 Andreas Tulva  - Anton Lutsenko  2-0
 Ilya Krautsou  - Paulius Valtas  2-0
 Levente Kis  - Szymon Polinceusz  0-2
 Edgars Dukalskis  - Maksims Mihailovs  2-0
 Georg Mattias Vaino  - Martins Zemlitis  2-0
 Abel Ambrozy  - Filip Zielinski  2-0R