HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Minsk Mazowiecki  2010

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   7 6 1 0 13 43 53
2   Michael Semianiuk    Wel   7 4 2 1 10 46 59
3   Marsel Sharafutdinov    Wel   7 4 2 1 10 40 53
4   Ilya Romanov    Wel   7 5 0 2 10 40 50
5   Iaroslav Gerus    Wel   7 4 1 2 9 43 56
6   Roman Ldokov    Wel   7 3 3 1 9 42 52
7   Ilya Krautsou    Wel   7 4 1 2 9 41 54
8   Vincent Houtjes    Wel   7 4 1 2 9 37 47
9   Hleb Pytko    Wel   7 4 1 2 9 35 44
10   Maksym Puchala    Wel   7 4 0 3 8 38 51
  Artur Miniguzin    Wel   7 3 2 2 8 38 48
12   Rytis Domarkas    Wel   7 3 1 3 7 39 49
13   Andreas Tulva    Wel   7 2 3 2 7 37 50
  Andreas J├╝rgenson    Wel   7 2 3 2 7 37 47
15   Paulius Valtas    Wel   7 3 1 3 7 36 45
16   Marco de Leeuw    Wel   7 2 3 2 7 33 42
17   Szymon Polinceusz    Wel   7 3 1 3 7 32 41
18   Bart Westerveld    Wel   7 3 0 4 6 40 53
19   Maksims Mihailovs    Wel   7 3 0 4 6 33 42
  Edgars Dukalskis    Wel   7 2 2 3 6 33 42
21   Anton Lutsenko    Wel   7 1 4 2 6 32 42
22   Balint Ambrozy    Wel   7 3 0 4 6 30 39
23   Levente Kis    Wel   7 3 0 4 6 26 35
24   Mateusz Ratajszczak    Wel   7 1 2 4 4 38 48
25   Georg Mattias Vaino    Wel   7 2 0 5 4 26 33
26   Martins Zemlitis    Wel   7 2 0 5 4 25 32
27   Abel Ambrozy    Wel   7 1 0 6 2 27 37
28   Filip Zielinski    Wel   7 0 0 7 0 29 36
 Ronde 7 
 do 05-08-2010  Vincent Houtjes  - Roman Ldokov  1-1Partij
 Hleb Pytko  - Bart Westerveld  2-0Partij
 Mateusz Ratajszczak  - Marco de Leeuw  0-2Partij
 Denis Mezhenin  - Ilya Krautsou  2-0
 Michael Semianiuk  - Marsel Sharafutdinov  1-1
 Artur Miniguzin  - Ilya Romanov  0-2
 Iaroslav Gerus  - Paulius Valtas  2-0
 Szymon Polinceusz  - Andreas J├╝rgenson  1-1
 Maksym Puchala  - Maksims Mihailovs  2-0
 Andreas Tulva  - Rytis Domarkas  1-1
 Anton Lutsenko  - Edgars Dukalskis  1-1
 Levente Kis  - Georg Mattias Vaino  2-0
 Abel Ambrozy  - Martins Zemlitis  0-2
 Balint Ambrozy  - Filip Zielinski  2-0R