HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Baygildin    Wel   9 6 3 0 15 73 87
2   Arslan Musin    Wel   9 5 4 0 14 74 89
3   Artur Miniguzin    Wel   9 5 4 0 14 70 84
4   Yury Tsimanovich    Wel   9 4 4 1 12 79 94
5   Roman Ldokov    Wel   9 5 2 2 12 65 80
6   Nicolai Capacli    Wel   9 4 3 2 11 63 77
7   Hleb Pytko    Wel   9 3 4 2 10 74 89
8   Dirk Vet    Wel   9 3 4 2 10 72 87
9   Andrei Mouchan    Wel   9 3 4 2 10 69 84
10   Jorne Huiting    Wel   9 3 4 2 10 66 81
11   Szymon Polinceusz    Wel   9 3 4 2 10 64 78
12   Antanas Zamulskis    Wel   9 4 2 3 10 58 69
13   Vincent Houtjes    Wel   9 3 3 3 9 76 91
14   Kyrylo Polievshchykov    Wel   9 3 3 3 9 75 90
15   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   9 3 3 3 9 56 67
16   Paulis Kuras    Wel   9 4 1 4 9 53 65
17   Vincenzo Sgro    Wel   9 4 1 4 9 51 65
18   Mateusz Skibicki    Wel   9 3 2 4 8 65 79
  Maurizio Falchi    Wel   9 3 2 4 8 65 77
20   Gunars Gribuska    Wel   9 3 2 4 8 63 74
21   Andreas J├╝rgenson    Wel   9 2 3 4 7 65 77
22   Ilmars Stolcers    Wel   9 3 1 5 7 57 71
  Mykyta Ivanov    Wel   9 3 1 5 7 57 67
24   Peteris Pauls Perkons    Wel   9 3 1 5 7 53 65
25   Max Materi    Wel   9 3 1 5 7 46 55
26   Alex Klimenkov    Wel   9 2 0 7 4 52 63
27   Barnabas Kollner    Wel   9 1 1 7 3 50 60
28   Kaspar Padar    Wel   9 1 1 7 3 49 58
 Ronde 9 
 za 06-08-2011  Arslan Musin  - Nicolai Capacli  1-1
 Hleb Pytko  - Artur Baygildin  0-2
 Artur Miniguzin  - Dirk Vet  1-1
 Vincent Houtjes  - Yury Tsimanovich  0-2
 Kyrylo Polievshchykov  - Roman Ldokov  0-2
 Andrei Mouchan  - Jorne Huiting  1-1
 Antanas Zamulskis  - Gunars Gribuska  2-0
 Szymon Polinceusz  - Andreas J├╝rgenson  2-0
 Paulis Kuras  - Maurizio Falchi  2-0
 Max Materi  - Vincenzo Sgro  0-2
 Mykyta Ivanov  - Mateusz Skibicki  1-1
 Alex Klimenkov  - Tomasz Kolodziejczyk  0-2
 Ilmars Stolcers  - Barnabas Kollner  0-2
 Kaspar Padar  - Peteris Pauls Perkons  0-2