HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Mateusz Skibicki    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Szymon Polinceusz    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Roman Ldokov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Mykyta Ivanov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Ilmars Stolcers    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Jorne Huiting    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Dirk Vet Jr.    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Paulis Kuras    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Hleb Pytko    Wel   1 1 0 0 2 0 0
  Yury Tsimanovich    Wel   1 1 0 0 2 0 0
11   Artur Miniguzin    Wel   1 1 0 0 2 0 0
12   Vincent Houtjes    Wel   1 1 0 0 2 0 0
13   Artur Baygildin    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
14   Arslan Musin    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
15   Andrei Mouchan    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
  Kyrylo Polievshchykov    Wel   1 0 1 0 1 -1 0
17   Peteris Pauls Perkons    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Nicolai Capacli    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Maurizio Falchi    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Kaspar Padar    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Gunars Gribuska    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Antanas Zamulskis    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Max Materi    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Andreas Jürgenson    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Barnabas Kollner    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Alex Klimenkov    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Vincenzo Sgrò    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
  Tomasz Kolodziejczyk    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 ma 01-08-2011  Vincent Houtjes  - Tomasz Kolodziejczyk  2-0Partij
 Arslan Musin  - Artur Baygildin  1-1
 Roman Ldokov  - Andreas Jürgenson  2-0
 Antanas Zamulskis  - Ilmars Stolcers  0-2
 Kaspar Padar  - Paulis Kuras  0-2
 Yury Tsimanovich  - Nicolai Capacli  2-0
 Hleb Pytko  - Peteris Pauls Perkons  2-0
 Andrei Mouchan  - Kyrylo Polievshchykov  1-1
 Maurizio Falchi  - Dirk Vet Jr.  0-2
 Jorne Huiting  - Gunars Gribuska  2-0
 Mykyta Ivanov  - Max Materi  2-0
 Barnabas Kollner  - Szymon Polinceusz  0-2
 Mateusz Skibicki  - Alex Klimenkov  2-0
 Artur Miniguzin  - Vincenzo Sgrò  2-0