HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jorne Huiting    Wel   2 2 0 0 4 0 2
  Hleb Pytko    Wel   2 2 0 0 4 0 2
3   Artur Miniguzin    Wel   2 2 0 0 4 0 2
4   Mateusz Skibicki    Wel   2 2 0 0 4 0 2
5   Vincent Houtjes    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Yury Tsimanovich    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Roman Ldokov    Wel   2 1 1 0 3 0 3
  Ilmars Stolcers    Wel   2 1 1 0 3 0 3
9   Artur Baygildin    Wel   2 1 1 0 3 0 2
10   Peteris Pauls Perkons    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Dirk Vet Jr.    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Paulis Kuras    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Mykyta Ivanov    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Gunars Gribuska    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Szymon Polinceusz    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Alex Klimenkov    Wel   2 1 0 1 2 0 4
  Vincenzo Sgrò    Wel   2 1 0 1 2 0 4
18   Arslan Musin    Wel   2 0 2 0 2 0 3
19   Kyrylo Polievshchykov    Wel   2 0 2 0 2 0 2
20   Nicolai Capacli    Wel   2 0 1 1 1 0 3
  Andrei Mouchan    Wel   2 0 1 1 1 0 3
  Antanas Zamulskis    Wel   2 0 1 1 1 0 3
  Andreas Jürgenson    Wel   2 0 1 1 1 0 3
  Tomasz Kolodziejczyk    Wel   2 0 1 1 1 0 3
25   Maurizio Falchi    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Max Materi    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Kaspar Padar    Wel   2 0 0 2 0 0 2
  Barnabas Kollner    Wel   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 di 02-08-2011  Ilmars Stolcers  - Vincent Houtjes  1-1Partij
 Mykyta Ivanov  - Jorne Huiting  0-2
 Dirk Vet Jr.  - Hleb Pytko  0-2
 Paulis Kuras  - Mateusz Skibicki  0-2
 Roman Ldokov  - Yury Tsimanovich  1-1
 Szymon Polinceusz  - Artur Miniguzin  0-2
 Kyrylo Polievshchykov  - Arslan Musin  1-1
 Artur Baygildin  - Andrei Mouchan  2-0
 Andreas Jürgenson  - Nicolai Capacli  1-1
 Tomasz Kolodziejczyk  - Antanas Zamulskis  1-1
 Peteris Pauls Perkons  - Maurizio Falchi  2-0
 Max Materi  - Gunars Gribuska  0-2
 Vincenzo Sgrò  - Barnabas Kollner  2-0
 Alex Klimenkov  - Kaspar Padar  2-0