HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   3 3 0 0 6 4 8
2   Hleb Pytko    Wel   3 2 1 0 5 4 9
3   Jorne Huiting    Wel   3 2 1 0 5 3 8
  Vincent Houtjes    Wel   3 2 1 0 5 3 6
5   Artur Baygildin    Wel   3 1 2 0 4 4 8
6   Arslan Musin    Wel   3 1 2 0 4 4 8
7   Yury Tsimanovich    Wel   3 1 2 0 4 3 7
  Kyrylo Polievshchykov    Wel   3 1 2 0 4 3 7
9   Mateusz Skibicki    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Vincenzo Sgrò    Wel   3 2 0 1 4 2 8
  Dirk Vet Jr.    Wel   3 2 0 1 4 2 7
12   Ilmars Stolcers    Wel   3 1 1 1 3 4 9
  Roman Ldokov    Wel   3 1 1 1 3 4 9
  Andrei Mouchan    Wel   3 1 1 1 3 4 8
15   Gunars Gribuska    Wel   3 1 1 1 3 3 8
  Peteris Pauls Perkons    Wel   3 1 1 1 3 3 8
17   Andreas Jürgenson    Wel   3 1 1 1 3 2 5
18   Antanas Zamulskis    Wel   3 1 1 1 3 1 4
19   Szymon Polinceusz    Wel   3 1 0 2 2 4 10
  Mykyta Ivanov    Wel   3 1 0 2 2 4 9
  Paulis Kuras    Wel   3 1 0 2 2 4 8
22   Alex Klimenkov    Wel   3 1 0 2 2 3 7
  Maurizio Falchi    Wel   3 1 0 2 2 3 7
24   Kaspar Padar    Wel   3 1 0 2 2 2 4
25   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   3 0 1 2 1 3 8
  Nicolai Capacli    Wel   3 0 1 2 1 3 7
27   Barnabas Kollner    Wel   3 0 0 3 0 2 6
  Max Materi    Wel   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3 
 di 02-08-2011  Vincent Houtjes  - Roman Ldokov  2-0Partij
 Jorne Huiting  - Hleb Pytko  1-1
 Mateusz Skibicki  - Artur Miniguzin  0-2
 Yury Tsimanovich  - Artur Baygildin  1-1
 Arslan Musin  - Ilmars Stolcers  2-0
 Vincenzo Sgrò  - Paulis Kuras  2-0
 Gunars Gribuska  - Peteris Pauls Perkons  1-1
 Dirk Vet Jr.  - Mykyta Ivanov  2-0
 Kyrylo Polievshchykov  - Szymon Polinceusz  2-0
 Andreas Jürgenson  - Alex Klimenkov  2-0
 Nicolai Capacli  - Antanas Zamulskis  0-2
 Andrei Mouchan  - Tomasz Kolodziejczyk  2-0
 Maurizio Falchi  - Max Materi  2-0
 Kaspar Padar  - Barnabas Kollner  2-0