HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   4 4 0 0 8 8 13
2   Hleb Pytko    Wel   4 2 2 0 6 10 16
3   Arslan Musin    Wel   4 2 2 0 6 9 15
4   Yury Tsimanovich    Wel   4 2 2 0 6 9 14
5   Vincent Houtjes    Wel   4 2 2 0 6 8 14
  Kyrylo Polievshchykov    Wel   4 2 2 0 6 8 14
7   Roman Ldokov    Wel   4 2 1 1 5 11 17
8   Artur Baygildin    Wel   4 1 3 0 5 11 17
9   Jorne Huiting    Wel   4 2 1 1 5 10 18
10   Dirk Vet Jr.    Wel   4 2 1 1 5 9 15
11   Andrei Mouchan    Wel   4 2 1 1 5 8 14
12   Andreas Jürgenson    Wel   4 2 1 1 5 6 11
13   Mateusz Skibicki    Wel   4 2 0 2 4 10 18
  Vincenzo Sgrò    Wel   4 2 0 2 4 10 18
15   Mykyta Ivanov    Wel   4 2 0 2 4 7 12
16   Paulis Kuras    Wel   4 2 0 2 4 6 10
17   Ilmars Stolcers    Wel   4 1 1 2 3 11 17
18   Szymon Polinceusz    Wel   4 1 1 2 3 9 17
19   Nicolai Capacli    Wel   4 1 1 2 3 8 14
  Peteris Pauls Perkons    Wel   4 1 1 2 3 8 14
  Gunars Gribuska    Wel   4 1 1 2 3 8 13
22   Antanas Zamulskis    Wel   4 1 1 2 3 6 12
  Maurizio Falchi    Wel   4 1 1 2 3 6 11
24   Alex Klimenkov    Wel   4 1 0 3 2 8 13
25   Kaspar Padar    Wel   4 1 0 3 2 6 10
26   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   4 0 1 3 1 8 14
27   Max Materi    Wel   4 0 1 3 1 6 10
28   Barnabas Kollner    Wel   4 0 1 3 1 5 9
 Ronde 4 
 wo 03-08-2011  Hleb Pytko  - Vincent Houtjes  1-1Partij
 Artur Miniguzin  - Jorne Huiting  2-0
 Mateusz Skibicki  - Arslan Musin  0-2
 Yury Tsimanovich  - Vincenzo Sgrò  2-0
 Artur Baygildin  - Dirk Vet Jr.  1-1
 Antanas Zamulskis  - Kyrylo Polievshchykov  0-2
 Ilmars Stolcers  - Andreas Jürgenson  0-2
 Peteris Pauls Perkons  - Roman Ldokov  0-2
 Gunars Gribuska  - Andrei Mouchan  0-2
 Paulis Kuras  - Alex Klimenkov  2-0
 Szymon Polinceusz  - Maurizio Falchi  1-1
 Mykyta Ivanov  - Kaspar Padar  2-0
 Tomasz Kolodziejczyk  - Nicolai Capacli  0-2
 Barnabas Kollner  - Max Materi  1-1