HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   5 4 1 0 9 15 22
2   Arslan Musin    Wel   5 3 2 0 8 18 25
3   Vincent Houtjes    Wel   5 3 2 0 8 17 24
4   Artur Baygildin    Wel   5 2 3 0 7 19 27
5   Yury Tsimanovich    Wel   5 2 3 0 7 18 27
6   Roman Ldokov    Wel   5 3 1 1 7 17 25
7   Andrei Mouchan    Wel   5 3 1 1 7 16 23
8   Kyrylo Polievshchykov    Wel   5 2 2 1 6 19 27
9   Mateusz Skibicki    Wel   5 3 0 2 6 18 27
  Hleb Pytko    Wel   5 2 2 1 6 18 26
11   Paulis Kuras    Wel   5 3 0 2 6 12 18
12   Jorne Huiting    Wel   5 2 1 2 5 18 27
  Dirk Vet Jr.    Wel   5 2 1 2 5 18 25
14   Ilmars Stolcers    Wel   5 2 1 2 5 16 24
  Andreas Jürgenson    Wel   5 2 1 2 5 16 23
16   Gunars Gribuska    Wel   5 2 1 2 5 10 17
  Maurizio Falchi    Wel   5 2 1 2 5 10 15
18   Vincenzo Sgrò    Wel   5 2 0 3 4 19 28
19   Szymon Polinceusz    Wel   5 1 2 2 4 15 24
20   Alex Klimenkov    Wel   5 2 0 3 4 13 19
21   Nicolai Capacli    Wel   5 1 2 2 4 12 19
  Mykyta Ivanov    Wel   5 2 0 3 4 12 18
23   Peteris Pauls Perkons    Wel   5 1 1 3 3 16 23
24   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   5 1 1 3 3 14 22
  Antanas Zamulskis    Wel   5 1 1 3 3 14 20
26   Kaspar Padar    Wel   5 1 0 4 2 13 19
27   Max Materi    Wel   5 0 1 4 1 12 17
28   Barnabas Kollner    Wel   5 0 1 4 1 10 14
 Ronde 5 
 wo 03-08-2011  Vincent Houtjes  - Kyrylo Polievshchykov  2-0Partij
 Artur Miniguzin  - Yury Tsimanovich  1-1
 Arslan Musin  - Hleb Pytko  2-0
 Andrei Mouchan  - Andreas Jürgenson  2-0
 Roman Ldokov  - Dirk Vet Jr.  2-0
 Jorne Huiting  - Artur Baygildin  0-2
 Paulis Kuras  - Mykyta Ivanov  2-0
 Vincenzo Sgrò  - Mateusz Skibicki  0-2
 Maurizio Falchi  - Antanas Zamulskis  2-0
 Ilmars Stolcers  - Peteris Pauls Perkons  2-0
 Nicolai Capacli  - Szymon Polinceusz  1-1
 Kaspar Padar  - Gunars Gribuska  0-2
 Alex Klimenkov  - Barnabas Kollner  2-0
 Max Materi  - Tomasz Kolodziejczyk  0-2