HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   6 4 2 0 10 28 37
2   Arslan Musin    Wel   6 3 3 0 9 31 41
3   Artur Baygildin    Wel   6 3 3 0 9 31 40
4   Yury Tsimanovich    Wel   6 3 3 0 9 28 38
  Vincent Houtjes    Wel   6 3 3 0 9 28 36
6   Kyrylo Polievshchykov    Wel   6 3 2 1 8 29 38
7   Andrei Mouchan    Wel   6 3 2 1 8 28 37
8   Hleb Pytko    Wel   6 3 2 1 8 27 36
9   Roman Ldokov    Wel   6 3 1 2 7 29 38
10   Jorne Huiting    Wel   6 3 1 2 7 28 38
11   Maurizio Falchi    Wel   6 3 1 2 7 18 24
12   Dirk Vet Jr.    Wel   6 2 2 2 6 28 37
13   Mateusz Skibicki    Wel   6 3 0 3 6 27 37
14   Szymon Polinceusz    Wel   6 2 2 2 6 25 35
15   Nicolai Capacli    Wel   6 2 2 2 6 21 30
16   Gunars Gribuska    Wel   6 2 2 2 6 19 27
17   Paulis Kuras    Wel   6 3 0 3 6 18 27
18   Ilmars Stolcers    Wel   6 2 1 3 5 26 35
  Andreas Jürgenson    Wel   6 2 1 3 5 26 34
20   Antanas Zamulskis    Wel   6 2 1 3 5 23 31
21   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   6 2 1 3 5 22 31
22   Vincenzo Sgrò    Wel   6 2 0 4 4 28 38
23   Mykyta Ivanov    Wel   6 2 0 4 4 21 28
24   Alex Klimenkov    Wel   6 2 0 4 4 19 25
25   Peteris Pauls Perkons    Wel   6 1 1 4 3 25 33
26   Max Materi    Wel   6 1 1 4 3 17 24
27   Kaspar Padar    Wel   6 1 0 5 2 17 23
28   Barnabas Kollner    Wel   6 0 1 5 1 16 22
 Ronde 6 
 do 04-08-2011  Andrei Mouchan  - Vincent Houtjes  1-1Partij
 Dirk Vet Jr.  - Gunars Gribuska  1-1Partij
 Jorne Huiting  - Ilmars Stolcers  2-0Partij
 Arslan Musin  - Artur Miniguzin  1-1
 Artur Baygildin  - Roman Ldokov  2-0
 Yury Tsimanovich  - Paulis Kuras  2-0
 Kyrylo Polievshchykov  - Mateusz Skibicki  2-0
 Andreas Jürgenson  - Hleb Pytko  0-2
 Maurizio Falchi  - Vincenzo Sgrò  2-0
 Szymon Polinceusz  - Mykyta Ivanov  2-0
 Alex Klimenkov  - Nicolai Capacli  0-2
 Antanas Zamulskis  - Peteris Pauls Perkons  2-0
 Barnabas Kollner  - Tomasz Kolodziejczyk  0-2
 Max Materi  - Kaspar Padar  2-0