HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   7 5 2 0 12 39 50
2   Arslan Musin    Wel   7 4 3 0 11 43 55
3   Artur Baygildin    Wel   7 4 3 0 11 42 53
4   Yury Tsimanovich    Wel   7 3 3 1 9 44 56
5   Vincent Houtjes    Wel   7 3 3 1 9 40 52
  Hleb Pytko    Wel   7 3 3 1 9 40 51
  Andrei Mouchan    Wel   7 3 3 1 9 40 51
8   Kyrylo Polievshchykov    Wel   7 3 2 2 8 43 54
9   Jorne Huiting    Wel   7 3 2 2 8 41 53
10   Dirk Vet Jr.    Wel   7 3 2 2 8 39 50
  Roman Ldokov    Wel   7 3 2 2 8 39 50
12   Gunars Gribuska    Wel   7 3 2 2 8 32 41
  Maurizio Falchi    Wel   7 3 2 2 8 32 40
14   Nicolai Capacli    Wel   7 3 2 2 8 31 40
15   Szymon Polinceusz    Wel   7 2 3 2 7 36 48
16   Antanas Zamulskis    Wel   7 3 1 3 7 32 40
17   Mateusz Skibicki    Wel   7 3 0 4 6 38 50
18   Andreas Jürgenson    Wel   7 2 2 3 6 36 45
19   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   7 2 2 3 6 35 44
20   Paulis Kuras    Wel   7 3 0 4 6 27 36
21   Ilmars Stolcers    Wel   7 2 1 4 5 38 49
22   Peteris Pauls Perkons    Wel   7 2 1 4 5 36 45
23   Vincenzo Sgrò    Wel   7 2 1 4 5 32 44
24   Max Materi    Wel   7 2 1 4 5 25 33
25   Mykyta Ivanov    Wel   7 2 0 5 4 33 41
26   Alex Klimenkov    Wel   7 2 0 5 4 26 34
27   Kaspar Padar    Wel   7 1 1 5 3 24 32
28   Barnabas Kollner    Wel   7 0 1 6 1 25 32
 Ronde 7 
 vr 05-08-2011  Vincent Houtjes  - Artur Miniguzin  0-2Partij  
 Maurizio Falchi  - Jorne Huiting  1-1Partij  
 Mateusz Skibicki  - Dirk Vet Jr.  0-2Partij
 Yury Tsimanovich  - Arslan Musin  0-2
 Kyrylo Polievshchykov  - Artur Baygildin  0-2
 Hleb Pytko  - Andrei Mouchan  1-1
 Roman Ldokov  - Szymon Polinceusz  1-1
 Gunars Gribuska  - Paulis Kuras  2-0
 Nicolai Capacli  - Ilmars Stolcers  2-0
 Tomasz Kolodziejczyk  - Andreas Jürgenson  1-1
 Mykyta Ivanov  - Antanas Zamulskis  0-2
 Max Materi  - Alex Klimenkov  2-0
 Kaspar Padar  - Vincenzo Sgrò  1-1
 Peteris Pauls Perkons  - Barnabas Kollner  2-0