HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys European Hopes Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Arslan Musin    Wel   8 5 3 0 13 58 71
2   Artur Baygildin    Wel   8 5 3 0 13 56 69
3   Artur Miniguzin    Wel   8 5 3 0 13 53 66
4   Yury Tsimanovich    Wel   8 3 4 1 10 62 75
5   Hleb Pytko    Wel   8 3 4 1 10 56 69
6   Roman Ldokov    Wel   8 4 2 2 10 51 64
7   Nicolai Capacli    Wel   8 4 2 2 10 45 55
8   Vincent Houtjes    Wel   8 3 3 2 9 58 71
9   Andrei Mouchan    Wel   8 3 3 2 9 56 69
  Kyrylo Polievshchykov    Wel   8 3 3 2 9 56 69
11   Jorne Huiting    Wel   8 3 3 2 9 55 68
12   Dirk Vet Jr.    Wel   8 3 3 2 9 53 66
13   Szymon Polinceusz    Wel   8 2 4 2 8 51 64
14   Maurizio Falchi    Wel   8 3 2 3 8 48 58
15   Gunars Gribuska    Wel   8 3 2 3 8 46 56
16   Antanas Zamulskis    Wel   8 3 2 3 8 45 55
17   Mateusz Skibicki    Wel   8 3 1 4 7 52 65
18   Andreas Jürgenson    Wel   8 2 3 3 7 50 60
19   Ilmars Stolcers    Wel   8 3 1 4 7 48 61
20   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   8 2 3 3 7 47 57
21   Vincenzo Sgrò    Wel   8 3 1 4 7 39 52
  Paulis Kuras    Wel   8 3 1 4 7 39 49
23   Max Materi    Wel   8 3 1 4 7 33 41
24   Mykyta Ivanov    Wel   8 3 0 5 6 42 51
25   Peteris Pauls Perkons    Wel   8 2 1 5 5 48 58
26   Alex Klimenkov    Wel   8 2 0 6 4 38 48
27   Kaspar Padar    Wel   8 1 1 6 3 38 46
28   Barnabas Kollner    Wel   8 0 1 7 1 36 44
 Ronde 8 
 vr 05-08-2011  Artur Baygildin  - Vincent Houtjes  2-0Partij  
 Artur Miniguzin  - Hleb Pytko  1-1
 Andrei Mouchan  - Arslan Musin  0-2
 Dirk Vet Jr.  - Yury Tsimanovich  1-1
 Jorne Huiting  - Kyrylo Polievshchykov  1-1
 Roman Ldokov  - Maurizio Falchi  2-0
 Gunars Gribuska  - Nicolai Capacli  0-2
 Antanas Zamulskis  - Szymon Polinceusz  1-1
 Andreas Jürgenson  - Mateusz Skibicki  1-1
 Paulis Kuras  - Tomasz Kolodziejczyk  1-1
 Peteris Pauls Perkons  - Max Materi  0-2
 Vincenzo Sgrò  - Alex Klimenkov  2-0
 Ilmars Stolcers  - Kaspar Padar  2-0
 Barnabas Kollner  - Mykyta Ivanov  0-2