HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   1 1 0 0 2 0 0
2   Yury Tsimanovich    Wel   1 1 0 0 2 0 0
3   Aleksandrs Lacis    Wel   1 1 0 0 2 0 0
4   Gunars Gribuska    Wel   1 1 0 0 2 0 0
5   Hleb Pytko    Wel   1 1 0 0 2 0 0
6   Maurizio Falchi    Wel   1 1 0 0 2 0 0
7   Mykyta Ivanov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
8   Antanas Zamulskis    Wel   1 1 0 0 2 0 0
9   Dirk Vet Jr.    Wel   1 1 0 0 2 0 0
10   Vincenzo Sgrò    Wel   1 1 0 0 2 0 0
11   Andreas Jürgenson    Wel   1 1 0 0 2 0 0
12   Vincent Houtjes    Wel   1 1 0 0 2 0 0
13   Ilmars Stolcers    Wel   1 1 0 0 2 0 0
14   Nicolai Capacli    Wel   1 1 0 0 2 0 0
15   Kyrylo Polievshchykov    Wel   1 1 0 0 2 0 0
16   Jorne Huiting    Wel   1 1 0 0 2 0 0
17   Artur Baygildin    Wel   1 1 0 0 2 0 0
18   Kaspar Padar    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
19   Max Materi    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
20   Alex Klimenkov    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
21   Joel Markus Terras    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
22   Alex-Mathias Tamm    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
23   Barnabas Kollner    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
24   Tomass Malinovskis    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
25   Siim Kruusimae    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
26   Peteris Pauls Perkons    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
27   Paulis Kuras    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
28   Ernests Zveja    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
29   Andrei Mouchan    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
30   Mateusz Skibicki    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
31   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
32   Szymon Polinceusz    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
33   Arslan Musin    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
34   Roman Ldokov    Wel   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 07-08-2011  Mykyta Ivanov  - Tomass Malinovskis  2-0
 Aleksandrs Lacis  - Siim Kruusimae  2-0
 Dirk Vet Jr.  - Roman Ldokov  2-0
 Jorne Huiting  - Arslan Musin  2-0
 Yury Tsimanovich  - Kaspar Padar  2-0
 Max Materi  - Vincenzo Sgrò  0-2
 Ernests Zveja  - Vincent Houtjes  0-2
 Szymon Polinceusz  - Andreas Jürgenson  0-2
 Gunars Gribuska  - Alex Klimenkov  2-0
 Ilmars Stolcers  - Tomasz Kolodziejczyk  2-0
 Alex-Mathias Tamm  - Artur Miniguzin  0-2
 Kyrylo Polievshchykov  - Mateusz Skibicki  2-0
 Hleb Pytko  - Peteris Pauls Perkons  2-0
 Andrei Mouchan  - Maurizio Falchi  0-2
 Nicolai Capacli  - Paulis Kuras  2-0
 Artur Baygildin  - Joel Markus Terras  2-0
 Antanas Zamulskis  - Barnabas Kollner  2-0