HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Artur Miniguzin    Wel   2 2 0 0 4 0 2
2   Jorne Huiting    Wel   2 2 0 0 4 0 2
3   Kyrylo Polievshchykov    Wel   2 2 0 0 4 0 2
4   Vincent Houtjes    Wel   2 2 0 0 4 0 2
5   Dirk Vet Jr.    Wel   2 2 0 0 4 0 2
6   Yury Tsimanovich    Wel   2 2 0 0 4 0 2
7   Artur Baygildin    Wel   2 2 0 0 4 0 0
8   Nicolai Capacli    Wel   2 1 1 0 3 0 3
9   Ilmars Stolcers    Wel   2 1 1 0 3 0 3
10   Mykyta Ivanov    Wel   2 1 1 0 3 0 3
11   Gunars Gribuska    Wel   2 1 1 0 3 0 3
12   Antanas Zamulskis    Wel   2 1 0 1 2 0 4
13   Alex-Mathias Tamm    Wel   2 1 0 1 2 0 4
14   Aleksandrs Lacis    Wel   2 1 0 1 2 0 4
15   Hleb Pytko    Wel   2 1 0 1 2 0 4
16   Maurizio Falchi    Wel   2 1 0 1 2 0 4
17   Andreas Jürgenson    Wel   2 1 0 1 2 0 4
18   Arslan Musin    Wel   2 1 0 1 2 0 4
19   Roman Ldokov    Wel   2 1 0 1 2 0 4
20   Vincenzo Sgrò    Wel   2 1 0 1 2 0 4
21   Paulis Kuras    Wel   2 1 0 1 2 0 3
22   Andrei Mouchan    Wel   2 1 0 1 2 0 2
23   Szymon Polinceusz    Wel   2 1 0 1 2 0 2
24   Max Materi    Wel   2 1 0 1 2 0 2
25   Mateusz Skibicki    Wel   2 0 1 1 1 0 4
26   Peteris Pauls Perkons    Wel   2 0 1 1 1 0 2
27   Ernests Zveja    Wel   2 0 0 2 0 0 4
28   Siim Kruusimae    Wel   2 0 0 2 0 0 4
29   Joel Markus Terras    Wel   2 0 0 2 0 0 4
30   Kaspar Padar    Wel   2 0 0 2 0 0 4
31   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   2 0 0 2 0 0 3
32   Tomass Malinovskis    Wel   2 0 0 2 0 0 3
33   Alex Klimenkov    Wel   2 0 0 2 0 0 3
34   Barnabas Kollner    Wel   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 zo 07-08-2011  Nicolai Capacli  - Mykyta Ivanov  1-1
 Antanas Zamulskis  - Dirk Vet Jr.  0-2
 Aleksandrs Lacis  - Yury Tsimanovich  0-2
 Vincenzo Sgrò  - Jorne Huiting  0-2
 Andreas Jürgenson  - Vincent Houtjes  0-2
 Ilmars Stolcers  - Gunars Gribuska  1-1
 Artur Miniguzin  - Hleb Pytko  2-0
 Maurizio Falchi  - Kyrylo Polievshchykov  0-2
 Siim Kruusimae  - Artur Baygildin  0-2
 Arslan Musin  - Kaspar Padar  2-0
 Max Materi  - Ernests Zveja  2-0
 Tomasz Kolodziejczyk  - Szymon Polinceusz  0-2
 Alex Klimenkov  - Alex-Mathias Tamm  0-2
 Mateusz Skibicki  - Peteris Pauls Perkons  1-1
 Joel Markus Terras  - Andrei Mouchan  0-2
 Tomass Malinovskis  - Paulis Kuras  0-2
 Roman Ldokov  - Barnabas Kollner  2-0