HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Kyrylo Polievshchykov    Wel   3 3 0 0 6 3 7
2   Vincent Houtjes    Wel   3 3 0 0 6 2 6
3   Artur Miniguzin    Wel   3 2 1 0 5 4 9
4   Jorne Huiting    Wel   3 2 1 0 5 4 9
5   Nicolai Capacli    Wel   3 2 1 0 5 3 6
6   Yury Tsimanovich    Wel   3 2 1 0 5 2 7
7   Artur Baygildin    Wel   3 2 1 0 5 2 7
8   Dirk Vet Jr.    Wel   3 2 0 1 4 4 10
9   Arslan Musin    Wel   3 2 0 1 4 3 8
10   Maurizio Falchi    Wel   3 2 0 1 4 2 8
11   Vincenzo Sgrò    Wel   3 2 0 1 4 2 7
12   Alex-Mathias Tamm    Wel   3 2 0 1 4 2 7
13   Antanas Zamulskis    Wel   3 2 0 1 4 2 6
14   Roman Ldokov    Wel   3 2 0 1 4 2 6
15   Szymon Polinceusz    Wel   3 2 0 1 4 2 4
16   Mykyta Ivanov    Wel   3 1 1 1 3 5 11
17   Gunars Gribuska    Wel   3 1 1 1 3 3 8
18   Ilmars Stolcers    Wel   3 1 1 1 3 3 7
19   Andreas Jürgenson    Wel   3 1 0 2 2 4 10
20   Hleb Pytko    Wel   3 1 0 2 2 4 9
21   Paulis Kuras    Wel   3 1 0 2 2 4 9
22   Aleksandrs Lacis    Wel   3 1 0 2 2 4 9
23   Max Materi    Wel   3 1 0 2 2 4 8
24   Andrei Mouchan    Wel   3 1 0 2 2 4 8
25   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   3 1 0 2 2 3 7
26   Alex Klimenkov    Wel   3 1 0 2 2 3 7
27   Siim Kruusimae    Wel   3 1 0 2 2 2 7
28   Tomass Malinovskis    Wel   3 1 0 2 2 2 5
29   Mateusz Skibicki    Wel   3 0 2 1 2 1 7
30   Ernests Zveja    Wel   3 0 1 2 1 2 8
31   Peteris Pauls Perkons    Wel   3 0 1 2 1 2 4
32   Kaspar Padar    Wel   3 0 0 3 0 4 9
33   Barnabas Kollner    Wel   3 0 0 3 0 4 8
34   Joel Markus Terras    Wel   3 0 0 3 0 2 7
 Ronde 3 
 zo 07-08-2011  Vincent Houtjes  - Dirk Vet Jr.  2-0
 Yury Tsimanovich  - Artur Miniguzin  1-1
 Jorne Huiting  - Artur Baygildin  1-1
 Kyrylo Polievshchykov  - Mykyta Ivanov  2-0
 Gunars Gribuska  - Nicolai Capacli  0-2
 Arslan Musin  - Ilmars Stolcers  2-0
 Vincenzo Sgrò  - Aleksandrs Lacis  2-0
 Roman Ldokov  - Andreas Jürgenson  2-0
 Alex-Mathias Tamm  - Max Materi  2-0
 Hleb Pytko  - Szymon Polinceusz  0-2
 Paulis Kuras  - Maurizio Falchi  0-2
 Andrei Mouchan  - Antanas Zamulskis  0-2
 Ernests Zveja  - Mateusz Skibicki  1-1
 Peteris Pauls Perkons  - Tomasz Kolodziejczyk  0-2
 Kaspar Padar  - Siim Kruusimae  0-2
 Alex Klimenkov  - Joel Markus Terras  2-0
 Barnabas Kollner  - Tomass Malinovskis  0-2