HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B10 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Kyrylo Polievshchykov    Wel   4 4 0 0 8 10 16
2   Artur Baygildin    Wel   4 3 1 0 7 9 15
3   Jorne Huiting    Wel   4 2 2 0 6 10 17
4   Vincent Houtjes    Wel   4 3 0 1 6 9 17
5   Artur Miniguzin    Wel   4 2 2 0 6 9 15
6   Yury Tsimanovich    Wel   4 2 2 0 6 8 14
7   Roman Ldokov    Wel   4 3 0 1 6 8 13
8   Maurizio Falchi    Wel   4 3 0 1 6 7 15
9   Antanas Zamulskis    Wel   4 3 0 1 6 6 11
10   Dirk Vet Jr.    Wel   4 2 1 1 5 12 18
11   Szymon Polinceusz    Wel   4 2 1 1 5 8 12
12   Nicolai Capacli    Wel   4 2 1 1 5 7 14
13   Ilmars Stolcers    Wel   4 2 1 1 5 7 11
14   Arslan Musin    Wel   4 2 0 2 4 11 17
15   Andreas Jürgenson    Wel   4 2 0 2 4 11 17
16   Gunars Gribuska    Wel   4 1 2 1 4 10 15
17   Alex-Mathias Tamm    Wel   4 2 0 2 4 9 15
18   Vincenzo Sgrò    Wel   4 2 0 2 4 9 15
19   Hleb Pytko    Wel   4 2 0 2 4 7 13
20   Mateusz Skibicki    Wel   4 1 2 1 4 5 13
21   Siim Kruusimae    Wel   4 2 0 2 4 4 11
22   Mykyta Ivanov    Wel   4 1 1 2 3 10 18
23   Tomasz Kolodziejczyk    Wel   4 1 1 2 3 8 13
24   Ernests Zveja    Wel   4 1 1 2 3 7 13
25   Paulis Kuras    Wel   4 1 1 2 3 7 13
26   Max Materi    Wel   4 1 1 2 3 7 11
27   Andrei Mouchan    Wel   4 1 0 3 2 10 16
28   Barnabas Kollner    Wel   4 1 0 3 2 8 14
29   Aleksandrs Lacis    Wel   4 1 0 3 2 8 14
30   Alex Klimenkov    Wel   4 1 0 3 2 8 12
31   Peteris Pauls Perkons    Wel   4 0 2 2 2 7 11
32   Tomass Malinovskis    Wel   4 1 0 3 2 6 10
33   Kaspar Padar    Wel   4 0 0 4 0 8 14
34   Joel Markus Terras    Wel   4 0 0 4 0 5 12
 Ronde 4 
 zo 07-08-2011  Vincent Houtjes  - Kyrylo Polievshchykov  0-2
 Jorne Huiting  - Yury Tsimanovich  1-1
 Artur Baygildin  - Nicolai Capacli  2-0
 Dirk Vet Jr.  - Artur Miniguzin  1-1
 Maurizio Falchi  - Arslan Musin  2-0
 Antanas Zamulskis  - Vincenzo Sgrò  2-0
 Alex-Mathias Tamm  - Roman Ldokov  0-2
 Szymon Polinceusz  - Gunars Gribuska  1-1
 Mykyta Ivanov  - Ilmars Stolcers  0-2
 Siim Kruusimae  - Tomass Malinovskis  2-0
 Andreas Jürgenson  - Aleksandrs Lacis  2-0
 Tomasz Kolodziejczyk  - Max Materi  1-1
 Mateusz Skibicki  - Alex Klimenkov  2-0
 Andrei Mouchan  - Hleb Pytko  0-2
 Paulis Kuras  - Peteris Pauls Perkons  1-1
 Joel Markus Terras  - Ernests Zveja  0-2
 Kaspar Padar  - Barnabas Kollner  0-2